Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kastje van Chinees lakwerk met pietra dura figuren.
Een kastje van Chinees lakwerk met pietra dura figuren.

Een kastje van Chinees lakwerk met pietra dura figuren.

Petit meuble en laque de Chine aux personnages en pierre dure.
Dim. 436 x 100 cm
SKU: 2111170282.
Category: Tapijt.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #282
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #255
    Afghan

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet, versierd met dieren en bloemen.

    Une carpette d'Orient en laine nouée main, décor de fleurs et animaux.
    No longer available
    Dim. 163 x 119 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #124

    Een antiek handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Slijtage en een enkele gaten.

    Un tapis Afghan ancien noué main en laine. Présente des signes d'usure et quelques trous.
    No longer available
    Dim. 395 x 257 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #183

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. x 273 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #238
    Gaspard De Wit
    Period: 1892-1971

    “Verdure met diverse bloemen, vruchten en personages”. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.

    “Verdure aux nombreux fleurs, fruits et personnages”. Signée et avec l’armorie de Malines.
    No longer available
    Dim. 171 x 122 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #204
    Gaspard De Wit
    Period: 1892-1971

    “XVe eeuwse pastorale scène”. Een wandtapijt. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.

    "Scène pastorale du XVième siècle". Une tapisserie murale. Signée avec l'écusson de Malines.
    No longer available
    Dim. 160 x 246 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #74

    Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Trois différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 121 x 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #324

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 101 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #329

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 160 x 97 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #417

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 218 x 204 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #225
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Un tapis persan fait main en coton et laine.
    No longer available
    Dim. 317 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #358
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 193 x 280 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #230

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 313 x 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #334
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main (usures).
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 180 x 118 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #314
    Indo-Keshan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 197 x 123 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #344
    Kaukaze

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.

    Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #265

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d'Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. x 285 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #374
    Karadja

    Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.

    Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 168 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #285
    Dozar

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 135 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #260
    Dozar

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d'Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 140 x 235 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #339

    Een paar modeprenten “La mode illustrée” en een muziekstuk “Festa Octobris.”

    Deux images de mode venant de "La mode illustrée " et une oeuvre musicale venant du "Festa Octobris".
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #118

    Een paar slagtanden op messingen staander. Eerste helft XXste eeuw.

    Une paire de défenses sur pied en laiton. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. l: 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #313

    Een paar XIXe eeuwse wheelback chairs. Licht afwijkende modellen.

    Deux chaises wheelback du XIXième siècle. Modèles différents.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #266

    Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.

    Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.
    No longer available
    Dim. 75 x 115 x 105 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #269

    Een spiegel van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met engelen en bloemen in hoogreliëf

    Un miroir en porcelaine saxe polychrome, décoré d'anges et fleurs en haut-relief.
    No longer available
    Dim. 75 x 51 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #131

    “Dansende vrouw”. Een beeld van brons in art decostijl naar een werk van D.H. Chiparus.

    “Danseuse”. Statuette en bronze de style art déco d’après l’oeuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #98

    Een blauw-witte schotel van aardewerk. Delft, XVIIIde eeuw (Ø 26,5 cm). We voegen er een recenter pauwstaartbord aan toe, gemerkt van de Clauw.

    Plat en faïence bleue et blanche. Delft, XVIIIe siècle (Ø 26,5 cm). Nous ajoutons une assiette à l’éventail plus récente avec la marque de De Clauw.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #338

    Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout in renaissancestijl.

    Une paire de chandeliers en bois gris, style renaissance.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #59

    Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.

    Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Dim. 74 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #148

    Een bronzen pendule, getooid met een zittende vrouw, met twee kandelaars met telkens vier lichtpunten, versierd met hermenfiguren.

    Une pendule en bronze, décorée d'une femme assise, avec deux chandeliers à quatre bras.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #336

    Een reeks van zes Engelse stoelen, versierd met een ingelegde siervaas in de rug.

    Une série de six chaises anglaises, décorations de vasques incrustées dans le dos.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #149

    Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.

    Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More