Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.

Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.

Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.
Dim. 101 x 91 x 51 cm
SKU: 2111170146.
Category: Meubel.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #146
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #363

    Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.

    Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #222

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.

    Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #415

    Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.

    Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #245

    Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.

    Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #316

    Een paar mahoniehouten stoelen, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen en bekleed met beige fluweel.

    Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #176

    Een klein kabinet van palissander- en ebbenhout met diverse laden, gefineerd met rood schildpad. XVIIe eeuw. Op bijpassende XIXe eeuwse consoletafel. Kleine letsels.

    Un petit cabinet en palissandre et ébène avec divers tiroirs et finitions en tortue rouge. XVIIième siècle. Sur sa console assortie. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 42 x 69 x 32 cm (kabinet)
    Estimate: € 500 / 800
  • #295

    Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.

    Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #220

    Een tweeledige geloogd olmenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeuren en twee laden.

    Vitrine à deux corps en orme clair. Le bas ouvrant à deux portes pleines et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 253 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213

    Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gedraaide poten.

    Une table ovale à rallonges en noyer et aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #116

    Een eikenhouten lancierskast met twee laden onder de deuren.

    Une armoire de lancier en chêne avec deux tiroirs en dessous des portes.
    No longer available
    Dim. h: 220 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #235

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #84

    Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.

    Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.
    No longer available
    Dim. 73 x 82 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #208

    Een lage trapeziumvormige vitrinekast. Tijdperk art deco.

    Vitrine basse trapézoïde d’époque art déco.
    No longer available
    Dim. b:110 x 141 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #76

    Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #86

    Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.

    Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #250

    Een eikenhouten kast met twee deuren naast een opening met legplanken.

    Une armoire en chêne avec étagères et deux portes.
    No longer available
    Dim. b: 156 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #296

    Een tweeledig eikenhouten hoekmeubeltje in neogotische stijl met opschrift “Ora et labora”.

    Encoignure en chêne à deux corps de style gothique et inscrit “Ora et Labora”.
    No longer available
    Dim. h: 177 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #418

    Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.

    Porte manteau mural à miroir ovale et sept crochets.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #215

    Een eikenhouten tweedeurskast.

    Armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #106

    Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.

    Une armoire en chêne à quatre portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 150 x 119 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #356

    Een notenhouten salontafel in Régencestijl met geaccoleerd blad.

    Table de salon en noyer de style Régence. Tablette en accolade.
    No longer available
    Dim. Ø: 73 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #187

    Een grote eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Grand coffre en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #173

    Een Louis Philippe tweedeursgarderobe.

    Une garde-robe à deux portes, style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 207 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #158

    Een eikenhouten buffet met twee kleine naast twee grote paneeldeuren.

    Un buffet en chêne à grandes portes et deux petites portes à côté de ceux-ci.
    No longer available
    Dim. 114 x 258 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #163

    Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van granaatappels op gele fond, onderaan gemerkt.

    Deux assiettes en porcelaine chinoise avec décor polychrome de grenats sur fond jaune, porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #281

    “Japanse handelaar”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    "Marchand japonais". Un netsuké en ivoire, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #211

    “Oude wijze”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    "Vieux sage". Un netsuké en ivoir, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #410

    Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.

    Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #260
    Dozar

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d'Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 140 x 235 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #359

    “Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.

    "Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.
    No longer available
    Dim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een sobere eikenhouten vierdeurskast.

    Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.
    No longer available
    Dim. 173 x 122 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #34

    Een serie van zes notenhouten stoelen tijdperk Directoire. Mooie gesculpteerde dwarslat in de rug. Recente bekleding. We voegen er een achtste stoel met één poot hersteld aan toe.

    Suite de six chaises en noyer d’époque Directoire. Travers du dossier joliment sculpté. Recouverts récemment. Nous ajoutons une huitième chaise dont un pied est à réparer.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #159

    “Zeilschip op woelige zee”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. XIXe eeuw.

    "Voilier sur mer agitée". Huile sur panneau. Signée mais signature illisible. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238
    Gaspard De Wit
    Period: 1892-1971

    “Verdure met diverse bloemen, vruchten en personages”. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.

    “Verdure aux nombreux fleurs, fruits et personnages”. Signée et avec l’armorie de Malines.
    No longer available
    Dim. 171 x 122 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #93

    Een schotel van glas met handgeschilderd decor.

    Plat en verre à décor peint à la main.
    No longer available
    Dim. Ø 35,50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #157

    Een paar verguld messingen processielampen, bovenaan getooid met een adelaar. Gemonteerd op elektriciteit als wandlamp.

    Deux lampes de procession en laiton doré, décoration de faucons au dessus. Montées à l'électricité en lampes.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More