Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
SKU: 1212170730.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #730
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #760

    Een eironde lantaarn van geslepen glas.

    Lanterne ovoïde en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #665

    Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.

    Petit lustre en laiton en forme d’un châtaigner.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #392

    Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.

    Candélabre d’église baroque en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #644

    Een grote sac-à-perles van geel koper en kristal.

    Grand sac-à-perles en cuivre jaune et cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #349

    Lot koper. Vijf kandelaars, een kaarsensnuiter, een olielampje en twee verdampers.

    Un lot d'objets en cuivre dont un mouchoir, cinq chandeliers, une lampe à huile, et deux vaporisateurs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #782

    Een grote messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Grand candélabre en laiton, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 114 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #184

    Een schemerlamp van verguld brons en albast, gedragen door drie classicistische vrouwen. Op rond bijhorend tafeltje.

    Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.
    No longer available
    Dim. 86 & 58 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #684

    Twee koperen reliëfs. Afrikaans werk.

    Deux reliefs en cuivre. Oeuvres africaines.
    No longer available
    Dim. 91 x 43 cm/ 41 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #572

    Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.

    Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #32

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #394

    Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Double candélabre en fer forgé monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.

    Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.
    No longer available
    Dim. L: 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #46

    Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.

    Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #565

    Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.

    Une lanterne à suspendre avec du verre taillé en facette.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #445

    Een staande kandelaar van messing met vier lichtpunten en met domper.

    Un candélabre en laiton a quatre points lumineux et mouchoir.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    R. Rosini

    “Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.

    "Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.
    No longer available
    Dim. 9,5 x 7,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #655

    Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #725

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #359

    Een lot koper bestaande uit twee olielampen, twee potten, een schenkkan, kaarsenhouder en oliebrander.

    Un lot d'objets en cuivre dont deux lampes à huile, deux pots, une verseuse, un chandelier.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #792

    Een kandelaar van gesculpteerd en verguld hout in barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.

    Chandelier en bois sculpté et doré de style baroque monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 144 cm
    Estimate: € 5à / 70
  • #685

    Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.

    Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 42 / 50
  • #750

    Een hanglamp van brons met een geslepen glazen coupe, versierd met bloemenguirlandes.

    Lampe à suspendre en bronze à coupe en verre taillé décorée de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #715

    Een messingen sac-a-perles met glazen pendeloques.

    Un sac-à-perles avec pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #167

    Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.

    Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.
    No longer available
    Dim. H: 33,5 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #701

    Een lot Cantonporselein, bestaande uit twee kommen en twee borden.

    Un lot d'objets en porcelaine de Canton, comprenant deux plats et deux assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #575
    Märklin; Trix

    Een lot van zes wagons, spoortype HO. Modellen 4210, 4211 & 4214 (Märklin) en 43397 (2X) en 3390 (Trix). Allen in originele doos.

    Un lot de six wagons, rails de type HO. Modèles 4210, 4211 et 4214 (Märklin), deux fois 43397, 3390 (Trix). Dans leur emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #352

    Lot bestaande uit 8 grote en kleine vuurvaste potten van steengoed (merk Valauris) met witmetalen montuur (gemerkt Wiskemann). Met één extra aardewerken deksel. Evenals een grote sauskom, een terrine en twee schalen gemerkt Wiskemann.

    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #209

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #17

    Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.

    Lot de onze petits pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #132
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Moeraslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur le marais". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 101 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #818
    Kagen

    “Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    “Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.
    No longer available
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #697
    Jean Ferville

    Twee fluitspelers van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkels. We voegen er twee kleine hangconsoletjes aan toe.

    Deux joueurs de flûte en bronze sur socle en marbre rouge. Nous ajoutons deux petites consoles à suspendre.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #616
    Kazak

    Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.

    Un tapis afghan fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 299 x 222 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #523

    Twee groepjes van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.

    Deux groupes en pierre de lard sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #806
    R. Collon

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #24

    Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.

    Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More