Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met geslepen pegels.

Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met geslepen pegels.

Petit lustre en cristal à cinq lumières décoré de cônes taillées.
SKU: 0603180611.
Categories: Kristal, Verlichting.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #611
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #588

    Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.

    Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #758
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met label.

    Un vase en cristal incolore et vert taillé. marque en dessous et avec une étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #402

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie vaasjes, een schaaltje, twee glazen, een grote schaal op voet, een kannetje en een coupe.

    Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant trois petits vases, une coupelle, deux verres, un grand plat sur pied, une verseuse et une coupe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #213

    Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #812

    Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.

    Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #455

    Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.

    Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #595

    Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #432

    Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Double candélabre en fer forgé monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605

    Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #810

    Een Vlaamse kroon van koper met twaalf lichtpunten.

    Couronne flamande en cuivre à douze bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #820

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #806

    Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.

    Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #804

    Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.

    Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 400
  • #827
    V. D.

    Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, vijf wittewijnglazen, acht aperitiefglazen, vijf champagnecoupes en elf borrelglaasjes. We voegen er negen andere glazen aan toe.

    Service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, cinq à vin blanc, huit à apéritif, cinq coupes à champagne et onze gouttes. Nous ajoutons neuf autres verres.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #815

    Een kleine sac-a-perles van geel koper en glas.

    Petit sac-à-perles en cuivre jaune et verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #215
    Betjemann’s, London

    Een tantalus van hout en messing met drie karaffen van geslepen kleurloos kristal.

    Un tantale en bois et laiton avec trois carafes en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. b: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #394
    Val St. Lambert

    Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, zes borrelglaasjes, tien longdrinks en vier whiskyglazen.

    Un service de verres en cristal incolore comprenant douze verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, six verres à schnaps, dix verres long drink et quatre verres à whisky.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #382

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , trois petits verres et quatre petits bols. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #801

    Een luchter van metaal en glas met twaalf lichtpunten en versierd met druppelvormige pendeloques.

    Lustre en métal et verre à douze bras de lumière et orné de pendeloques en forme de goûtes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #768
    Val St. Lambert

    Een coupe op voet van geslepen kleurloos en roze kristal. Gemerkt onderaan en met label.

    Une coupe sur pied en cristal taillé incolore et rose. Marque sous la base, avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #705

    Driedelig garnituur van geslepen rood Boheems kristal.

    Une garniture en cristal de Bohème taillé rouge.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 240
  • #615

    Een koperen luchter met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques in vijf niveaus.

    Lustre en cuivre à huit bras de lumière et orné de pendeloques en cristal sur cinq niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    Een verguld koperen staande lamp met negen lichtpunten met bolle glazen kapjes.

    Un lampadaire en cuivre doré à neuf points lumineux et abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #610

    Een 18 karaats wit en roze kleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 3,37 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une améthyste centrale de ± 3,37 ct.
    No longer available
    Dim. 6,55 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #51
    Royal Dux

    “Boerin met koe” & “Boerin met melkkan”. Twee groepen van zachte pasta. Beide gemerkt.

    ”Fermière et vache” & “Fermière et broc à lait”. Deux groupes . Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #533

    Een dekselvaas van celadonporselein, op houten sokkel en gemonteerd als sfeerlamp.

    Un vase à couvercle en porcelaine Céladon, sur un socle en bois, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #511

    Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.

    Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #477

    Een paar Japanse vazen van zwartgelakt koper met een decor van personages in een landschap. Omstreeks 1900.

    Une paire de vases Japonais en cuivre laqué noir avec un décor de personnages dans un paysage. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #147

    Metalen boog. XIXde eeuw.

    Un arc en métal. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. L. 86 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #150

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.
    No longer available
    Dim. 17,30 g
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #22

    Een partij boeken met diverse onderwerpen. Vijf delen van Librairie Larousse, 1915 - 1925; Vier gebonden jaargangen van ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 en 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, enkele losse uitgaven van l’Illustration, etc...

    Un lot de livres divers. Cinq parties du Librairie Larousse, 1915 - 1925; quatre années reliés de ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 et 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, etc...
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #110

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,48 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #318

    Koffie-en theeservies van verzilverd metaal, twee stuks gemerkt E.P.N.S. We voegen er een dienblad gemerkt Wiskemann aan toe.

    Un service à thé et café en métal argenté, deux pièces portent la marque E.P.N.S. Nous ajoutons un plateau portant la marque Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #421

    “Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Goede staat met stofwikkel. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Tekeningen A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Goede staat met stofwikkel. Evenals 6 diverse werken m.b.t. Antwerpen.

    “Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Bon état avec jaquette. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Dessins A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Bon état avec jaquette. Ainsi que 6 autres livres traitant d’Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #669

    Een paar notenhouten armstoelen in Régence-stijl. Bekleed met tapisserie.

    Deux fauteuils en noyer, style Régence avec revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More