Other lots in this auction
-
#3
Een lot religieuze voorwerpen van messing, waaronder een kruisbeeld, een wijwatervat, een wierookbrander, een godslamp, enz.
Un lot d’objets religieux en laiton, dont un crucifix, un bénitier, un encensoir, une lampe de sanctuaire, etc...No longer availableEstimate: € 20/25 -
#266
Een afgeloogde tafel op sledepoten.
Une table décapée, pieds patins.No longer availableDim. 200 x 85 cmEstimate: € 50/80 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 77 cmEstimate: € 50/80 -
#153
Een pique-fleurs van vieux Paris in de vorm van een Chinese man met een waaier. Omstreeks 1880. (Periode Jacob Petit).
Un pique-fleurs vieux Paris représentant un homme chinois et éventail. +- 1880. (Période Jacob Petit).No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 160/180 -
#648
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#727
Een Chinese gemberpot van blauw en wit porselein met een decor van lang-levenstekens en met een houten deksel.
Un pot à gingembre chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de signes de longue-vie et un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#116
Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.
Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.No longer availableEstimate: € 45/50 -
#779
Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.
Une paire de fauteuils cabriolet en bois sculpté style Régence.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#17Jijé
“Christoffel Columbus”. Uitg. Dupuis 1946. Lichte slijtage, goede staat.
”Christoffel Colombus”. Ed. Dupuis 1946. Légères usures, bon état.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#188
Een groepje met een paar XVIIIe eeuwse lindenhouten engeltjes met resten van polychromie.
Un groupe aux anges en tilleul , XVIIIème siècle, restes de polychromie.No longer availableDim. H 56 cmEstimate: € 440/480 -
#147
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six bras, pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 180/200 -
#681
Een lot Japans porselein, bestaande uit een schotel op voet, een schaal met deksel en een schaal op hoge voet. Allen gemerkt.
Un lot de porcelaine du Japon, comprenant un plat sur pied, un plat à couvercle et un autre plat sur pied. Marquées.No longer availableEstimate: € 40/50