Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot grafiek, bestaande uit een voorstelling van de pacificatie van Gent en het kasteel van Burcht en een portret.

Een lot grafiek, bestaande uit een voorstelling van de pacificatie van Gent en het kasteel van Burcht en een portret.

Un lot graphique, dont une représentation de la pacification de Gand, le château de Burcht et un portrait.
SKU: 2111170379.
Category: Grafiek.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #379
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #184
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.Vrouwenbeeldje, St. Andries” & “Werf, Lier”. Twee etsen. Gesigneerd en de eerste genummerd 38/150 buiten de plaat.

    "Statue de Notre-Dame, St Andries" et "Chantier, Lier". Deux eaux fortes. Signées et la première numérotée 38/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 10 & 13,5 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #189
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat. Jongen met katten.

    Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche. Garçon et chat.
    No longer available
    Dim. 60 x 50
    Estimate: € 50 / 80
  • #420

    “Antverpia. Mercatorum Emporium”. Een reproductie van een kaart uit 1521 uit de collectie van het Plantin-Moretusmuseum.

    “Antverpia. Mercatorum Emporium”. Reproduction d’une carte de 1521 de la collection du Musée Plantin-Moretus.
    No longer available
    Dim. 59 x 224 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #369

    “Le départ pour la Chasse”. Een oude Franse jachtprent. We voegen er vier kleine Engelse jachtprenten aan toe.

    "Le départ pour la chasse". Une ancienne image française. Nous ajoutons quatre petites images de chasse anglaises.
    No longer available
    Dim. 57 x 83 & 16 x 21 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #310
    Period: 1896-1968

    Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.

    Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #359

    “Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.

    "Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.
    No longer available
    Dim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149

    Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.

    Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #182
    Henri De Smeth
    Period: 1865 - 1940

    Drie etsen van herenportretten in een kader. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Trois eau-fortes de portraits d'hommes encadrés. Tous signés hors planche.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #164
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.Vrouw van Vlaanderen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/50 buiten de plaat. We voegen er een ets met een dorpszicht van een ander kunstenaar aan toe.

    "Notre-Dame de Flandres". Une gravure. Signée et numérotée 10/50 hors planche. Nous ajoutons une gravure avec une vue sur village d'un autre artiste.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 28,5 & 17 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #262

    Een eikenhouten salontafel met smeedwerk tussen de poten.

    Une table de salon en chêne et fer forgé entre les pieds de table.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #415

    Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.

    Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #18

    Twee kinderen en een paard. Gekleurd porselein. Gemerkt: C.B. en Danish Design.

    Deux enfants et un cheval. Porcelaine polychrome. Marques : C.B. et Danish Design.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #36

    Een krantenrekje, een klein tafeltje en een bankje.

    Porte-journaux, petite table et banquette.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #251

    “Slang”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    "Serpent". Un netsuké en ivoire. oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #279

    Een lot van vijf originele navigatiekaarten voor kustwateren: - Little Egg inlet to Hereford inlet (1935) - Saint John bay to Orange bay ande te strait of Belle Isle (1942) - Newfoundland and the adjecent coast of Labrador (1942) - Gulf of St. Lawrence and the tiver to Quebeq (1941) - Cape May to Fenwick island light (1942) Enkele met wrakaanduidingen.

    Un lot de cartes navales originales: - Gulfs of Pohai & Liaotung (1950) - Markhab to Sour (1952) - Gulf of Iskanderun to Markhab (1952) - Liao river and entrance (1949) - Kiaochow bay to Lai Chau bay (1952). Certaines ont des indications de navires coulés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    Een lederen toiletkoffer met binnenin een zesdelig toiletstelletje met verzilverde monturen.

    Un coffre de toilette en cuir avec un ensemble de toilette en six pièces avec montures en argent.
    No longer available
    Dim. b: 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202
    Hollandse School XVIIde eeuw

    “Het muziekgezelschap”. Olieverf op metaal. Achteraan een oud Russisch etiket, een stadszegel en het opschrift “Holländische Schule”.

    “L’ensemble de musique”. Huile sur métal. Au verso une ancienne étiquette russe, un cachet de ville et l’inscription “Holländische Schule”.
    No longer available
    Dim. Ø 44 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #288

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 170 / 250
  • #14

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #241

    “Godheid”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    "Divinité". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #76

    Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More