Similar lots by type
-
#97
Een kolompendule van hout en geel koper.
Pendule à colonnes en bois et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/4 -
#645
Een wandklok van gesculpteerd eikenhout met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en chêne sculpté aux chiffres romaine émaillés.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40/60 -
#723
Een schouwpendule van zwart marmer in Napoleon III -stijl met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers.
Pendule en marbre noir de style Napoléon III. Cadran émaillé blanc aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#319Jaeger, Swiss
“Petite Neuchateloise”. Reisklokje met muziek. Versierd met handgeschilderde bloemen. In werkende staat. We voegen er een soortgelijke kleine tafelklok aan toe: Le Castel, swiss made. Met een houten kast, versierd met handgeschilderde bloemen (H. 30 cm) (werkende staat, horlogeglas ontbreekt).
“Petite Neuchateloise”. Pendulette de voyage à musique. Décorée de fleurs peintes à la main. En état de marche. Ainsi qu’une pendule de table semblable marquée Le Castel, swiss made, décorée de fleurs peintes à la main (H. 30 cm). En état de marche, verre manque.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#303Hermle
Een tafelklokje van geel koper met glazen raampjes.
Pendule moderne à colonnes. Mouvement à quatre sphères. Sous verre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#421
Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.
Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#404
Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Waarvan twee met slinger in de vorm van schommelend meisje.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont deux à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#425
Een staande klok in een gesculpteerd eikenhouten kast met een geelkoperen werk. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne sculpté à mouvement en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 200/240 -
#410
Een lot van acht kleine staande koekoeksklokjes van hout en kunststof.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#245
Een klokje van gefineerd hout en koper in art decostijl, boven- en onderaan versierd met de dierenriem.
Pendule murale en bois de placage et cuivre de style art déco. Le bas et le haut décorés des signes du zodiaque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#455
Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200/30à -
#443K. Overstrijd, La Have
Een schouwpendule van roze marmer en brons met een geëmailleerde wijzerplaat. Werk te reviseren. XIXe eeuw.
Pendule à colonnes en marbre rose et bronze. Cadran en émail blanc. A réviser. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#324
Een groot lot glaswerk en kristal, bestaande uit gedeeltelijke serviezen, karaffen, glazen, vaasjes, asbakken, enz.
Grand lot de verres et de cristaux comprenant des parties de services, des carafes, des verres, des vases, des cendriers etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#158
Een humidor, versierd met een ingelegd bloemendecor.
Humidor décoré d’un décor de fleurs incrustées.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 150/180 -
#122
“Vissersvrouwen”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging bovenaan. Omstreeks 1900.
“Femmes de pêcheurs”. Huile sur toile. Petit dégât vers le haut. Vers 1900.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#507
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van kostbaarheden. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome décoré des signes auspicieux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#316Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 300 cmEstimate: € 200/240 -
#398
Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een bloemendecor, het ander met een liggend hert op het plat en beiden met gele rand. Delft, XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une à décor de fleurs, l’autre avec un cerf couché. Bords jaunes. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#542
“Vechtende hanen”. Een borduurwerk van zijde.
“Combat de coqs”. Broderie sur soie.No longer availableDim. 92 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#328
Twee designcoupes van groen kristal, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Deux coupes en cristal vert des années 60, dont une à la marque de Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#729
Twee fauteuils à la reine van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils à la reine en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#217
Een beeld van een Franse kerkvoogd van gepolychromeerd hout. XVIIe eeuw.
Sculpture représentant un prêtre en bois polychrome. Travail français du XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 750/850 -
#683
Een Russische icoon met een afbeelding van de Moeder Gods van Kazan en Heiligen bij Christus aan het kruis. XIXe eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu de Kazan et des saints entourant le Christ crucifié. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300/500 -
#469Charles De Block
“Portret van een man met baard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1919. Met opdracht: “à mon ami Louis”.
“Portrait d’un homme barbu”. Huile sur toile. Signée et datée 1919. Avec dédicace: “A mon ami Louis”.No longer availableDim. 65 x 48 cmEstimate: € 100/120