#16
Een ovaal bijzettafeltje van roodgepatineerd hout.
#351
#361
Een bronzen luchtertje met drie lichtpunten en bovenaan getooid met een vergulde arend.
#499Jean DebatticePeriod: 1919 - 1979
“Le minet”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
#223Fontenille - Pataud
#282Cees Le Mair
#489
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#735
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#160
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de deux pièces de quartz ayant un poids total de ± 35 ct.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 1600/1700 -
#326
Een boekenkastje met drie legplanken.
#531
Théière carrée en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Anse jaune.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 260/300 -
#527
Paar blauwe en witte maanvaasjes van Chinees porselein. Klein letsel.
Paire de gourdes en porcelaine de Chine bleue et blanche. Petit dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200/240