#34“Divertissements de Paysans Hollandois”. Een gravure naar een werk van David Teniers.
#38Val St. LambertEen designschaal van rood en kleurloos kristal. Gemerkt.
#88Boch Frères KeramisArt deco vaas van aardewerk met reliëfdecor. Gemerkt BFK, decor D3022, reliëfmerk 15 A/D.
Vase Art Déco en faïence à décor en relief. Marqué BFK, décor D3022, marque en relief 15 A / D.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#215Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct. en een centrale briljant HSI1 van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,49 ct. Et un diamant central HSI1 de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#243Een maquette van een zeilboot. In vitrine.
#185Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en druppelvormige turkoois.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne en argent d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et d'une turquoise en forme de larme.No longer availableDim. 11,04 gEstimate: € 650 / 750 -
#316Drie metalen figuren: een ringmeester, een clown en een drinkebroer.
#66Drie Lloyd Loom stoelen, één gemerkt met label, één met een datering: Jun.37.
Trois chaises Lloyd Loom, une portant une étiquette, une avec une date: 37 juin.No longer availableEstimate: € 150 / 200