Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.
Capodimonte

Een lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.

Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.
SKU: 2709160745.
Category: Aardewerk.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #745
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #427

    Een Japans miniatuurrekje van bamboe. We voegen er een Japans aardewerken schoteltje en een porseleinen vaasje aan toe. Onderaan gemerkt.

    Etagère miniature japonaise en bambou avec un petit plat en faïence et un petit vase en porcelaine. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #679

    Een z.g. Fat Lady van terracotta. Naar de Tang.

    Statuette d’une femme, dite Fat Lady en terre cuite. D’après l’époque T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #681

    Een aardewerken schotel met een blauw decor van de Verenigde Oost-Indische Compagnie. XXe eeuw.

    Plat en faïence à décor bleu de la Compagnie des Indes. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #89

    Een paar maatbekers van blauw en wit aardewerk. Brussel, omstreeks 1800.

    Paire de chopes en faïence bleue et blanche. Bruxelles vers 1800.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #718

    Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.

    Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #688

    Een groot bord van meerkleurig plateel met een bloemenvaas in het decor. Naar het XVIIIde eeuws Delfts aardewerk. Apocrief gesigneerd.

    Grand plat en faïence polychrome à décor de fleurs dans un vase. D’après les exemples de Delft. Marque apocryphe au verso.
    No longer available
    Dim. Ø 42,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #336

    Een vogelbad van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een boomstronk met opschrift ‘Chasse gardée’ en bovenaan getooid met twee vogels.

    Abreuvoir à oiseaux en faïence polychrome en forme d’un arbuste à l’inscription “Chasse gardée”, le bassin surmonté de deux oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #82

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cabinet cinq pièces en faïence de Delft polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #750

    Een ‘Character Jug’ van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Character jug en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #632

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #445

    Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.

    Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #689

    Een vaas van meerkleurig aardewerk, gedecoreerd met florale motieven.

    Vase en faïence polychrome décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #338

    Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #757
    Govancroft, Glasgow

    Een grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.

    Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #775

    Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.

    Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #437

    Een paar schalen en een voorouderbeeldje van gepolychromeerd terracotta. Zuid-Amerika.

    Paire de plats et une statuette d’ancêtre en terre cuite polychrome. Amérique du Sud.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #728

    Een theepot op komfoor van blauw en wit Kaiserporselein met en decor van bloemen en vogels en een bronzen handvat. We voegen er een tijger op rots van Chinees aardewerk aan toe.

    Théière sur réchaud en porcelaine Kaiser bleue et blanche décorée de fleurs et d’oiseaux et avec une anse en bronze. Nous ajoutons un tigre sur un rocher en faïence de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #797

    Een knobbelvaas en een klepkan van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase et pichet couvert en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #528

    Acht diverse hoofdjes van terracotta en kalksteen (enige kleine letsels). Zuid-Amerika.

    Huit petites têtes diverses en terre cuite et calcaire (quelques petits dégâts). Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. H. ± 10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #173

    Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1783.

    Chope en faïence polychrome à couvercle en étain. Monogrammé et datée 1783.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #49

    Een pique-fleurs en een olie- en azijnhouder van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.

    Pique-fleurs et huilier-vinaigrier en faïence française. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #771

    “Mephisto”. Buste van terracotta. Niet gesigneerd, toe te schrijven aan Dominique Van den Bossche (1854-1906).

    “Méphisto”. Buste en terre cuite. Sans signature, attribué à Dominique Va, den Bossche (1854-1906).
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #668

    Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.

    Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #780

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #616

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

    Carpette persane en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 221 x 141 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #341

    Een paar kristallen karaffen, waarbij een met verzilverde en de andere met sterling zilveren montuur.

    Paire de carafes en cristal dont une au bord en métal argenté et l’autre à monture en argent sterling.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #671

    Oosterse dolk met schede van gedreven koper en verzilverd metaal.

    Dague orientale et son fourreau en cuivre repoussé et métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #105

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #690

    “Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Herdoekt en met kleine beschadiging.

    “Paysage”. Huile sur toile. Illisiblement signée. Retoillée et avec petit dégât.
    No longer available
    Dim. 62 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #720

    “Lentelandschap”. Pastel op papier. Draagt een handtekening.

    “Paysage de printemps”. Pastel sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 28 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #303

    Een lot van vijf verschillende beelden van zamak.

    Lot de cinq statuettes en régule.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #774

    Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.

    Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20°0 / 240
  • #808

    Een sober houten tafeltje met een lade in de gordel.

    Table sobre à un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #467

    Collectie van 4 diverse naïeve handbeschilderde doosjes. Cotopaxi-project in Tigua, Ecuador.

    Collection de 4 différentes boîtes peintes à la main de style naïf. Projet Cotopaxi à Tigua, Equateur.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #487

    Een lot figuurtjes uit Bengalen. Een groepje met muzikanten (schade), een hoofd van een godin, een paardje op wieltjes en een gestileerde vis. We voegen er een Indische tabaksdoos van hout en koper aan toe.

    Lot de figurines de Bengale en laiton et bronze. Un groupe de musiciens (dégâts), une tête d’une déesse, un petit cheval sur roulettes et un poisson stylisé. Nous ajoutons un pot à tabac rond en bois et cuivre. Travail indien.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #289
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    “Zuiders strand”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    “Plage méditerranéenne”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More