#237Steky model III, vintage spy camera met Stekinar Anastigmat 1:3.5 / 25mm lens. Met bijpassend lederen foedraal.
Steky modèle III, vintage spy camera avec Stekinar Anastigmat 1:3.5 / 25mm lentille. Dans son petit étui en cuir brun.No longer availableDim. H 6,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#698Een ronde presenteerschotel met kevers en drieëntwintig vlinders. Braziliaans werk.
#816Een zuil van monochroom wit gips.
#47Een spaarpot van meerkleurig plaaster in de vorm van een missienegertje.
Tirelire en plâtre polychrome en forme d’un nègre des missions.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80
#422Jung“We zijn allemaal gevallen engelen”. Litho. Gedateerd 1994.
“Wij zijn allemaal gevallen engelen”. Litho. Datée 1994.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#741Vlaamse Wandtapijten en Tapisseries flamandes. Twee boeken.
“Vlaamse Wandtapijten” et “Tapisseries flamandes”. Deux livres d’art.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#424Juliette“Havenzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#120Een 18 karaats geel gouden schakelketting met hanger bezet met een munt van 1 Dukaat. Frans Jozef 1915.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et son pendentif contenant un ducat de Franz Joseph de 1915.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 450 / 550 -
#680Chopard“Happy Diamonds”. Een eau de parfum van 30 ml.
#77Een lot van vier verschillende kristallen asbakken, waarvan drie van Val St. Lambert en één Boheems. We voegen er een model van een Duesenberg van gegoten kristal aan toe. Gemerkt van Goebel.
Lot de quatre cendriers en cristal dont trois de Val St-Lambert et un de Bohème. Nous ajoutons un modèle d’une Duesenberg en cristal moulé. Marque de Goebel.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#802Een houten theaterpop in de vorm van een ridder met een messingen harnas, afkomstig van Schouwburg Van Campen.
Poupée de théâtre en bois sculpté en forme de chevalier portant un harnais en laiton. Probablement provenant de Van Campen à Anvers.No longer availableEstimate: € 200 / 300