#428H. Vallauris
Een moderne geglazuurde aardewerken vaas, oranje in de massa. Gesigneerd onderaan. Pièce Unique.
A modern glazed earthenware vase, orange in the mass. Signed at the bottom. Piece Unique.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40/60 -
#588
Een lot van vijf Imari borden, eind XIXde eeuw.
A lot of five Imari plates, late 19th century.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 50/70 -
#242Tournay
“4de Korporaal van het 2de interne korps.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1939.
Een kratervaas van glas, bewerkt met zuur, met verzilverd metalen rand.
#366
Een presenteervitrine uit notenhout, met gesculpteerde bovenrand.
#109V. Apner
“Bloemenstilleven met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#542Jean-Pierre Tuerlinckx
“Abstract bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#689
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#205
Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#442Banksy
“Trolley Hunters”. Een litho op papier, genummerd 24/150, printzegel “P.O.W.”.
Trolley Hunters. A lithograph on paper, numbered 24/150, printing stamp "POW".No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#164Pol Craps
“De lampist”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd binnen de plaat: James Ensor. Gedateerd 1880.
#256
Een walnoot fineer tafeltje met rond tafelblad in Art Deco stijl.
A walnut veneered round table. Art deco style.No longer availableDim. 58 x Ø73cmEstimate: € 200/250