#629Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.
#470Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.
#742Een koperen luchter met acht lichtpunten.
Lustre en cuivre à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#465Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.
#690Een bronzen luchter in barokke stijl.
Lustre en bronze de style Baroque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#238Een metalen luchter met acht lichtpunten en met kristallen pendeloques.
#606Gietijzeren kerkkandelaar met drie lichtpunten.
#700Een zesarmig luchtertje van metaal met kristallen pendeloques.
#701Twee geelkoperen appliques in empirestijl in de vorm van een zwaan.
#731Een geelkoperen trompet, gemonteerd als lampenvoet.
#781Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#562Een serie van tien landelijke eikenhouten stoeltjes met rieten zitten, ruggen met latwerk met diverse versiering. XIXde eeuw.
#540“Kaiserin Elisabeth, die Stationen ihres Lebens” (Oostenrijk 1998), serie van zes zilveren munten (999‰ - 20,17 g/stuk), genummerd 256/5000 en in houten cassette.
“Kaiserin Elisabeth, die Stationen ihres Lebens” (Autriche 1998), série de six pièces de monnaie (999‰ - 20,17 g/pièce), numéroté 256/5000 et dans une cassette en bois.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#522Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Gravure sur bois japonaise colorée. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#296KaimoriEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#301Twee verschillende borden van blauw en wit porselein. XIXe eeuw en omstreeks 1800. Eén met randschilfers. Beiden gemerkt.
Deux assiettes en porcelaine bleue et blanche du XIXe siècle. L’une avec éclats. Marques aux versos.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#192“Landschap met molen”. Olieverf op paneel. Hollandse school met een toeschrijving aan Jongkind. 19de eeuw.
“Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, attribué à Jongkind. XIXe siècle.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#486NepalEen groot handgeknoopt wollen tapijt.
Grand tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 456 x 368 cmEstimate: € 200 / 300 -
Statuette hindouiste en porcelaine polychrome présentant une divinité à la tête de cochon et un pinceau à calligraphie. Nous ajoutons un Bouddha assis en laiton.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120