#390Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
#291WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
#97Zilveren bonbonniere met kaartje vanwege de Koning & Koningin.
#178Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1953 (A53). Redelijke staat, rug te herstellen, eerste druk.
"Rocket to the Moon". hardcover. Ed. Casterman 1953 (A53). Reasonable condition, spine to restore, first edition.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#122Frans Bakker“Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#374“Strandzicht met parasols.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Beach view with umbrellas.” Oil on canvas. Bears signature.No longer availableDim. 48 x 68,5 cmEstimate: € 280 / 380 -
#351Een porseleinen groepje met duif, als lamp. Met vergulde bladeren. Met handgeschilderd decor.
A porcelain group with a pigeon, as a lamp. With gilded leaves. With hand-painted decor.No longer availableDim. 33,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#296Een gefineerde vitrinekast met twee niveaus. Engels, begin 20ste eeuw.
A veneered display cabinet with two levels. English, early 20th century.No longer availableDim. 122 x 70 x 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#558Een kom van basaltware met typisch classicistisch decor.
A basaltware bowl with a typical classicist decor.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Paul SzternfeldPeriod: °1939“Montre Piaget 1650”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1988 en getiteld buiten de plaat.
“Montre Piaget 1650”. Lithograph. Signed, dated 1988 and titled outside the plate.No longer availableDim. 70x50 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Femme à la rose", sculptured in patinated bronze, signed "Henri Levasseur".No longer availableDim. 66cmEstimate: € 700 / 800