#517Een lot van 5 Chinees vergulde gelakte houten snijwerken in reliëf, bestaande uit drie afzonderlijke werken met bloemen en vogels tussen de takken & twee afzonderlijke veldslagen.
lot of 5 Chinese gilt lacquered wood carvings in relief, comprising three separate works with flowers and birds among the branches & two separate battles.No longer availableDim. 19 x 55,5 - 21,5 x 49,5 - 12,5 x 63 - 9,5 x 43 - 9,5 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#152Jef Louis Van Leemputten“Het verlaten van de schaapsstal”. Olie op doek, gesigneerd rechtsonder, ingelijst.
“Leaving the Sheepfold”. Oil on canvas, signed r below, framed.No longer availableDim. 24 x 36cmEstimate: € 200 / 400 -
#47Een lot kunstboeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds:- “De Vlaamse wandtapijten van de...”- “De Gouden eeuw van Antwerpen”.- “Willem de Zwijger”- “P. P. Rubens”- “Albert van Dyck”- “Onze Bruegel”- “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade)
A lot of art books, published by the Mercatorfonds: - “The Flemish tapestries of the...” - “The Golden Age of Antwerp”. - “Willem de Zwijger” - “PP Rubens” - “Albert van Dyck” - “Our Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade). Language: Dutch.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#690K.LM.20 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, sommige nog afgesloten.
20 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, some still sealed.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
"Village view". Watercolor on paper. Provenance: studio of the artist.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een diamanten in verschillende slijpvormen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with diamonds in different cuts with a combined weight of +- 0.55 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,42 gEstimate: € 750 / 850 -
#244Y. Cruyskens“Bouquet romantique”. Olieverf op doek . Gesigneerd onderaan “Y. Cruyskens” en met certificaat op de verso. 1950.
#405Een Pembroke bijzettafel van notenhout met twee klapbladen.
A Pembroke side table made of walnut wood with two folding leaves.No longer availableDim. 99x91x72 cmEstimate: € 100 / 12 -
#530Een 18 karaats geelgouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with three sapphires with a combined weight of +- 0.60 ct. and four diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#125Een sigarenpijpje gebeeldhouwde meerschuimen kop met voorstelling van de geboorte van Venus. Steel van amber.
A cigar pipe sculpted meerschaum head depicting the birth of Venus. Stem of amber.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 120 / 200