#433Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.
#135Een sigarenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een naakte vrouw met een duif, gezeten op een struik. Amberen steel.
A cigar pipe with a meerschaum head in the shape of a naked woman with a dove, seated on a bush. Amber stem.No longer availableDim. L: 17 cmEstimate: € 150 / 200 -
#196Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’
A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'No longer availableDim. 115 x 174 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#456BidjarEen Oosters wollen tapijt.
An oriental wool carpet.No longer availableDim. 330 x 230 cmEstimate: € 280 / 360 -
#416ShirazEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 50 / 60 -
#277Koperen doofpot, eind 17e eeuw.
A wooden carved and patinated Louis XVI type office chair. With cushion and wicker seat and backrest.No longer availableDim. h81 x l51 x b56cmEstimate: € 50 / 75 -
#704Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.
Two sets of twelve colourless glass cocktail glasses each.No longer availableDim. h: 13 & 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#466Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.
#538Een meer dan levensgroot beeld van polyester, met voorstelling van het Monster van Frankenstein.
A larger than life statue of polyester, depicting Frankenstein's Monster.No longer availableDim. H. 215 cmEstimate: € 300 / 500