#112Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
#615Een hallbank van gebeeldhouwd eikenhout in gotische stijl. Rug versierd met vier personages in nissen, koffer versierd met perkamentplooien.
A hall bench in carved oak in Gothic style. Spine decorated with four characters in niches, case decorated with parchment folds.No longer availableDim. 144 x 125 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#416ShirazEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 50 / 60 -
#34J. Binard“Gevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Facade view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#259“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
“Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 53 x 43cmEstimate: € 150 / 200 -
#402“Monochroom abstract in raster.” Een paar werken inkt, gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
#412“Personage met roze kleding.” Onleesbaar gesigneerd, genummerd 16/100. Draagt watermerk in het papier van Sabena.
“Character with pink clothes.” Illegibly signed, numbered 16/100. Carries watermark in Sabena's paper.No longer availableDim. 38,5 x 29,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#518Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60 / 100