#520“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#401Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.
A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.No longer availableDim. 29 x 29,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#158Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#72Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Lichtspel op de Schelde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Light play on the Scheldt”. Oil on board. Signed and dated 1958.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 12 / 200 -
#320Vijf langsteelpijpen van ongekleurde pijpaarde, waarvan één met label van De Bevere te Kortrijk en één van Goedewagen te Gouda. Eén niet gerookt.
Five long stem pipes of uncoloured pipe clay, one with a label from De Bevere in Kortrijk and one from Goedewagen in Gouda. One not smoked.No longer availableDim. 25 à 41 cmEstimate: € 50 / 60 -
#623Zes borden van Chinees porselein met een blauw en wit decor, waarvan vijf een serie vormen met een huis en een paradijsvogel als decor. Medio XXste eeuw. Eén randschilfer.
Six Chinese porcelain plates with a blue and white decor, five of which form a series with a house and a bird of paradise as decor. Mid XXth century. One edge chip.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#581Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#95Een reservistenpijp met kop van handbeschilderd porselein, steel van diverse houtsoorten en hoorn. Gedateerd 1900-1902 en met opschrift “Hoch lebe der Reservemann”.
A reservist pipe with head of hand-painted porcelain, stem of various types of wood and horn. Dated 1900-1902 and with the inscription “Hoch lebe der Reservemann”.No longer availableDim. L: 95 cmEstimate: € 120 / 160