#473Christian DellPeriod: 1930Een vintage, bakelieten bureaulamp, 1930’s model “Sigma”, door Christian Dell voor Heinrich Römmler AG.
A vintage, bakelite desk lamp, 1930's model “Sigma”, by Christian Dell for Heinrich Römmler AG.No longer availableDim. h46 x l25cmEstimate: € 200 / 300 -
#443Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#520“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#389“Abstracte compositie.” Collage met aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
#1Cortendorf, W-GermanyEen groepje met twee flamingo’s van polychroom porselein. Onderaan gemerkt en met label.
A group of two flamingos made of polychrome porcelain. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#311Val Saint LambertEen coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
A coupe of colourless crystal with a silver-plated base. Marked.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#53Een doopkleedje bezet met panden kloskant.
A christening dress set with panels of bobbin lace.No longer availableDim. l:80 cmEstimate: € 50 / 100 -
#161GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#386Indo-BidjarEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25 / 35 -
#428Quba, CongoEen masker van gebeeldhouwd hout op staander.
A carved wood mask on a stand.No longer availableDim. h 43 (73) cmEstimate: € 160 / 220 -
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#705Een lot van twee grijze en twee gele glazen sierfluiten, en vijf kristallen mondgeblazen sierfluiten.
A lot of two gray and two yellow decorative glass flutes, and five crystal mouth-blown decorative flutes.No longer availableDim. h 35,5 & 23 cmEstimate: € 120 / 200