#291WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
#691Drie diverse coupes, één van aardewerk, één van porselein met twee engeltjes en één van biscuit met een oogstscène. Merken onderaan.
Three different coupes, one of earthenware, one of porcelain with two angels and one of biscuit with a harvest scene. Brands at the bottom.No longer availableDim. H: 10-13 cmØ: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#237Hergé“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"The Crab with the Golden Claws". With four full page colouring pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#207Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#565Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#321Een album met een verzameling monogrammen.
#203Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#39Remy De PileceynPeriod: 1920 - 1986“Portret.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Portrait." Mixed technique. Signed.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.86 ct. FVVS1.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1300 / 1400