#685K.L.M.25 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.
25 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still with wax seal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#335Een etui met een messingen goudweegschaaltje, Compleet met kleine gewichten.
A case with a brass gold scale, complete with small weights.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#683Een beeldje van een wijze en een vaasje met een aap van speksteen. Chinees werk.
A soapstone figurine of a wise man and a vase with a monkey. Chinese work.No longer availableDim. H: 9 & 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#177Henri Désiré GauquiéPeriod: 1858-1927“Fac et Spera”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesign “Henri Gauquié”, gieterijstempel.
“Fac et Spera”, sculptured in patinated bronze, signed “Henri Gauquié”, foundry stamp.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 650 / 750 -
#161GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#158Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#700Een lot glas en kristal bestaande uit parfum flacons, karaffen, twee dekseldoosjes en twee pique-fleurs.
A lot of glass and crystal consisting of perfume bottles, decanters, two lidded boxes and two pique-fleurs.No longer availableDim. H: 4-18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#206Een notenhouten commode met drie laden. Stijlen met klauwpoten. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
A walnut chest of drawers with three drawers. Styles with claw feet. Marble leaf. Empire period.No longer availableDim. 89 x 117 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#315PomPiet Pienter en Bert Bibber. 39 albums (nummer 12 ontbreekt in de volledige reeks ongekleurde albums). Ed. De Vlijt. Zeer goede staat behalve nr 5 en nr 10.
Piet Pienter and Bert Bibber. 39 albums (number 12 is missing from the full series of uncolored albums). Ed. The Vlijt. Very good condition except for nr 5 and nr 10.No longer availableEstimate: € 40 / 70