#133Roger Paul BlochePeriod: 1865-1943“Le Froid”, bronzen beeld van koppel in de koude, gesigneerd onderaan “P. Roger Bloche”.
"Le Froid", bronze sculpture of a couple in the cold, signed at the bottom "P. Roger Bloche”.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 250 / 400 -
#116Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 130 / 140 -
#585Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#259“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
“Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 53 x 43cmEstimate: € 150 / 200 -
#111Christofle, ParisEen uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.
Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#620DelvauxEen cognackleurige lederen portefeuille met stofzak.
#37O.I.P. GandEen messingen microscoop.
A brass microscope.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
A hand-knotted Pakistani wool rug.No longer availableDim. 151 x 94 cmEstimate: € 35 / 45