Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mahoniehouten psychèspiegel met gechantourneerde basis. Tijdperk Victoria.

Een mahoniehouten psychèspiegel met gechantourneerde basis. Tijdperk Victoria.

A mahogany psyche mirror with a blackened base. Era Victoria.
Dim. H. 65 cm
SKU: 0703230006.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #6
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #392

    “Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.

    “Flower Market in Paris.” Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 43 x 56 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #162
    Marinus De Jongere
    Period: 1912 - 1978

    “Rotterdamse kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Rotterdam quay.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #181
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #85

    Een korte pijp of stummel met porseleinen kop en vochtsluis versierd met Rothkäppchen. Steel van berkenhout en hertshoorn en met hoornen mondstuk.

    A short pipe or stummel with porcelain head and moisture lock decorated with Rothkäppchen. Handle of birch wood and deer horn and with horn mouthpiece.
    No longer available
    Dim. L: 26 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #567

    lot van 4 geglazuurd aardewerken kommen en vergiet, vermoedelijk 16e eeuws, bijgevoegd aardewerken warmhouder, vermoedelijk 19e eeuws met opschrift “AM STER DAM”

    lot of 4 glazed earthenware bowls and colander, presumably 16th century, added earthenware warm holder, presumably 19th century with inscription "AM STER DAM"
    No longer available
    Dim. 11cm x Ø16cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #307
    Latreille-Hugot, Sombernon

    Een comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.

    A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.
    No longer available
    Dim. H: 140 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #69
    P. Mossay

    “Dreef in herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘52.

    “Green lane in fall.” Oil on canvas. Signed. Dated '52.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #517

    Een lot van 5 Chinees vergulde gelakte houten snijwerken in reliëf, bestaande uit drie afzonderlijke werken met bloemen en vogels tussen de takken & twee afzonderlijke veldslagen.

    lot of 5 Chinese gilt lacquered wood carvings in relief, comprising three separate works with flowers and birds among the branches & two separate battles.
    No longer available
    Dim. 19 x 55,5 - 21,5 x 49,5 - 12,5 x 63 - 9,5 x 43 - 9,5 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #37
    O.I.P. Gand

    Een messingen microscoop.

    A brass microscope.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #602
    Jacques Cassiman

    "Plus oultre" of "Jardin sauvage à Cervia" Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1966.

    "Plus oultre" or "Jardin sauvage à Cervia" Oil on canvas. Signed. Dated 1966.
    No longer available
    Dim. 100 x 160 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #645

    Een plaasteren zuiltje.

    A plaster column.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #481

    Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.

    large Hunan water pot of grey-green glazed stoneware, decorated with a studded motif on the shoulder and with six ears on the shoulder. China, XIXth century. Minor injuries.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 500 / 800
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More