#13Sandro MaggioniEen lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
#677Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
#704Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.
Two sets of twelve colourless glass cocktail glasses each.No longer availableDim. h: 13 & 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#213Een bronzen hondje, liggende op een marmeren sokkel.
#459Nadia PonomarenkoPeriod: °1951“Appelbloesems op de helling”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2004.
“Apple blossoms on the slope”. Oil on board. Signed and dated 2004.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#374“Strandzicht met parasols.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Beach view with umbrellas.” Oil on canvas. Bears signature.No longer availableDim. 48 x 68,5 cmEstimate: € 280 / 380 -
#15Een pijpenkop van gebeeldhouwd buxushout met voorstelling van lopende herten. Dekseltje van zilver of verzilverd metaal.
A pipe bowl of carved boxwood depicting walking deer. Lid of silver or silver-plated metal.No longer availableDim. L: 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#191Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#450Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with a central sapphire of +- 1 ct. and diamonds and diamond baguettes with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 6,54 gEstimate: € 1100 / 1200