#9Een spiegel met geslepen glas.
A mirror with cut glass.No longer availableDim. 80 x 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#250Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.10 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#588HermleEen eikenhouten wandklok met glasdeur-en wanden. Gemerkt “Hermle” regulateur.
An oak wall clock with glass door and walls. Marked "Hermle" regulator.No longer availableDim. 150 x 44cmEstimate: € 100 / 150 -
#586Afghaans handgeknoopt tapijt.
Afghan hand-knotted carpet.No longer availableDim. 140x100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#536Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
An oriental hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 245 x 168 cmEstimate: € 100 / 160 -
#553Een zijden kleedje. Verkleuring.
#187Hippolyte MoreauPeriod: °1950“Chant d’alouette”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesigneerd “Hippolyte Moreau”, stempel “Medaille au salon”.
“Chant d'alouette”, sculpture in patinated bronze, signed “Hippolyte Moreau”, stamp “Medaille au salon”.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 1300 / 1600 -
#426HamadanEen dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.
#575Een Lodewijk XV-stijl commode met drie laden en rood marmeren blad.
A Louis XV style chest of drawers with three drawers and red marble top.No longer availableDim. 78 x 90 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#467J SchuybroekEen groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “Café”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.
A large cylindrical coffee tin, with Art Deco inscription "Café". Red, black and gold colours. Manufactured by “Etabl. J. Schuybroek sa Anvers”.No longer availableDim. h44 x Ø23cmEstimate: € 150 / 200