Similar lots by type
-
#124
Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
A lot of 2 porcelain holy water fonts. -
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
A terracotta sculpture depicting Jesus Christ. Part of the pedestal is missing and there is damage to the back of the shoulder. Signed on the remaining part of the pedestal. -
#169
Een lot van 3 oude grés schenkkannen waarvan de grootste beschadigd/gelijmd.
A lot of 3 old stoneware pitchers, with the largest one being damaged/repaired. -
#221
Een Vlaams aardewerken schenkkan met opschrift: Abbaye Notre Dame D’Orval.
A Flemish earthenware jug with the inscription: Abbaye Notre Dame D’Orval. -
#193
Een oude aarden vaas met 4 oren. Zware restauratie aan de hals. Vermoedelijk Mediterraans.
An old earthenware vase with 4 handles. Heavy restoration on the neck. Presumably Mediterranean. -
#253
Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#292Limoges France Authentique
Een lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
-
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid. -
#205
Een lot bestaande uit een Chinees porseleinen theepotje en een Satsuma vaasje, beiden met floraal en figuratief decor.
A lot consisting of a Chinese porcelain teapot and a Satsuma vase, both decorated with floral and figurative motifs. -
#175
Een 19e eeuwse suikerpot in Brussels aardewerk, het originele deksel ontbreekt. Het bijgevoegde deksel draagt sporen van restauratie.
A 19th-century sugar bowl in Brussels earthenware, missing its original lid. The accompanying lid shows signs of restoration. -
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
A lot of Satsuma earthenware consisting of a lidded vase and a set of vases, one of which has been repaired. -
#197
“Ridderbuste”. Een gerestaureerd beeld in terracotta. Gemerkt ‘Van De Velde - Sint Niklaas Waas’ en genummerd 114.
"Knight bust". A restored terracotta sculpture. Marked 'Van De Velde - Sint Niklaas Waas' and numbered 114. -
#192
Een grote vaas in Vlaams aardewerk met bloemen in het decor. Meerdere beschadigingen.
A large vase in Flemish earthenware with flower decorations. Several damages. -
#134Capo di Monte
Een geglazuurd aardewerken klok, Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte.
A glazed earthenware clock, Italian work, marked Capo Di Monte at the bottom. -
#264Hertel-Jacob
Een lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom. -
#206
Een lot van een Chinees aardewerken Nanking dekselvaas en open vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. 1 onderaan gemerkt en 1 fo-hondje manco,
A lot consisting of a Chinese Nanking earthenware covered vase and an open vase with a multicolored warfare scene in the decoration. One marked at the bottom and one Fu dog missing. -
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
A lot of 3 Iranian tiles with floral and figurative decoration. Early 20th century. -
#212
Een Chinees porseleinen theepot met figuratief decor.
A Chinese porcelain teapot with figurative decoration. -
#133
Een keramische vaas, Deruta, Italy.
A ceramic vase, Deruta, Italy. -
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
An earthenware tobacco jar with the inscription 'Tabac de St. Omer' and stamped 'Boch Luxembourg' at the bottom. -
#278
“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#127
Een vintage spaarpotje voorstellend een Afrikaans kindje op een banaan.
A vintage piggy bank depicting an African child on a banana.
Other lots in this auction
-
#165
Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece. -
#157
Een lot van 3 karafjes in blauw glas, zg. Bristol Blue genoemd. bij 1 karafje ontbreekt de stop.
A lot of 3 carafes in blue glass, called Bristol Blue. 1 carafe is missing its stopper. -
#285
Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
A lot of 2 pieces of gilded bronze furniture fittings. -
#41
Een art-deco schouwgarnituur bestaande uit een klokje en twee vaasjes.
An art-deco fireplace set consisting of a clock and two vases. -
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
A solid oak bookend with Gothic influences. -
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
"Congo". A yellow copper sculpture representing the former Congo being carried in two hands. Not signed. -
#75
Een Imari bord met gelobde rand.
An Imari plate with scalloped edge. -
#248
Een set van 2 Chinese vazen, famille rose. De ene met figuren in het decor, de andere met fauna en flora.
A set of 2 Chinese vases, famille rose. One decorated with figures, the other with flora and fauna. -
#230
Een set van twee armstoelen in Louis-XV stijl, wit geschilderd houten frame en bekleed met een blauwe stof met lauwerkransen.
A set of two armchairs in Louis XV style, white painted wooden frame and upholstered in blue fabric with laurel wreaths. -
#95
Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge. -
#267
Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.