#273
#381
Een lot van acht kannetjes van rood koper in aflopende hoogtes.
#143Lohe
“Naakt”. Een kunstwerk van glas en messing. Gesigneerd.
"Nu". Une oeuvre en verre et laiton. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#73
Een ei van cloisonné op koper, versierd met een bloemenmotief in reliëf.
#31
Une paire de chandeliers en style Baroque en laiton repoussé, images de l'agneau mystique sur la base. Un dégât au dessus.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 70 -
#58
Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.
#87
Paire de petits vases balustres et un bol en cloisonné sur cuivre jaune, les premiers décorés de dragons.No longer availableDim. h: 23 & 6 cmEstimate: € 40 / 50
#67
#377
#300Julien StappersPeriod: 1875 - 1960
“Frans dorpszichtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#403
#296
#86
Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93
Een schotel van glas met handgeschilderd decor.
Plat en verre à décor peint à la main.No longer availableDim. Ø 35,50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#392
Een muziekstaander van zwartgelakt hout.
#72
Een donkergepatineerde lessenaar met klapblad.
#358Tabriz
#40Omega Seamaster Quartz
Een herenhorloge van roestvrij staal en verguld metaal.
#411
Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35 / 50