Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.
Dim. h: 55 cm
SKU: 0602181022.
Category: Verlichting.
Auction day: 8 February 2018 19:00
Catalogue #1022
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1104

    Een luchter met kristallen pendeloques.

    Lustre aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #151

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1030

    Een halllantaarn van handgeschilderd glas met bloemenmotief.

    Lanterne de vestibule en verre au décor peint à la main de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #1015

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #955

    Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.

    Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #1085

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #1029

    Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.

    Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1027

    Een metalen bureaulamp met tl-lamp. Medio XXe eeuw.

    Une lampe de bureau en métal avec lumière néon. Mi XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1099

    Een hallantaarn van messing, versierd met saterkoppen en met een eivormige coupe van geslepen glas.

    Lanterne de vestibule en laiton décorée de têtes de satyre et avec une coupe ovoïde en verre taillé.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #1054

    Een halllantaarn van koper en glas.

    Lanterne de vestibule en verre et cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #341

    Een paar zwartgelakte koperen koetslantaarns.

    Paire de lanternes de calèche en métal et cuivre laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #911

    Drie porseleinen kandelaars. Brussels porselein met florale versieringen. een paar enkelvoudige kandelaars en één met vijf lichtpunten.

    Trois chandeliers en porcelaine. Porcelaine de Bruxelles avec décor fleuri. Deux chandeliers et un chandelier à cinq points lumineux.
    No longer available
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #763

    Twee messingen wandlampen met telkens zeven lichtpunten, versierd met druivenranken en korenhalmen.

    Deux lampes murales en laiton a sept points lumineux, décoration de vignes et d’épis.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1079

    Een koperen hanglantaarn met geslepen en gesatineerde glazen coupe, versierd met guirlandes.

    Lanterne à suspendre en cuivre à coupe en verre taillé et satiné décorée de guirlandes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #428
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #1048

    Vijf messingen kandelaars.

    Cinq chandeliers en laiton.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een cloisonné staanlamp.

    Lampadaire en cloisonné.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #824

    Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.

    Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 74 - 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1069

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #823

    Een paar wandlampen met kapjes van glas in lood in de geest van Tiffany’s.

    Paire d’appliques aux abat-jour en vitraux dans le goût de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. b: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #975

    Een messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met drie engeltjes en met bloemvormige glazen kapjes.

    Lustre en laiton à trois branches de lumières décorées de trois angelots et aux abat-jour en verre de forme fleur.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • Een luchter met kristallen pendeloques.

    Lustre aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #377

    Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.

    Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #817

    Een paar messingen lampenvoeten.

    Paire de pieds de lampes en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #76

    Een wandtapijt met een jachtscène.

    Tapisserie représentant une scène de chasse.
    No longer available
    Dim. 137 x 217 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #420

    Een XIXe eeuws spinnewiel.

    Rouet ancien. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #805

    Een rond bijzettafeltje van zwartgelakt hout met een handbeschilderd bloemendecor.

    Une petite table ronde en bois laqué noir et décor de fleurs peint à la main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #162
    Eugène Antoine S. Lavieille
    Period: 1820 - 1889

    “Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 57 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #443
    Scharburger Werkstätten

    “De koffiemaalster”. Een beeldje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.

    “Femme au moulin à café”. Statuette en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #184

    Twee schilderijen. “Hoeves bij de rivier”. Olieverf op doek. Belgische school omstreeks 1900. Eén kleine herstelling.

    Deux tableaux. “Fermes au bord de la rivière”. Huile sur toile. Ecole belge vers 1900. Une réparation.
    No longer available
    Dim. 52 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #580

    Een Keshan tapijt van wol en zijde.

    Tapis Kashan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 125 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #751
    Goebel

    “Drie meisjes”. Een groep van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel.

    ”Trois filles”. Un groupe en porcelaine polychrome d’après une oeuvre de M.I.Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1036
    Mori & Afghan

    Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 143 x 122 & 169 x 131 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #967

    “Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.

    ”Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #514

    “Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.

    “Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More