Similar lots by type
-
#1104Een luchter met kristallen pendeloques.
Lustre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#151Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.
Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.No longer availableDim. h: 30 & 57 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1030Een halllantaarn van handgeschilderd glas met bloemenmotief.
Lanterne de vestibule en verre au décor peint à la main de fleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#1015Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#955Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#1085Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#1029Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.
Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1027Een metalen bureaulamp met tl-lamp. Medio XXe eeuw.
Une lampe de bureau en métal avec lumière néon. Mi XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1099Een hallantaarn van messing, versierd met saterkoppen en met een eivormige coupe van geslepen glas.
Lanterne de vestibule en laiton décorée de têtes de satyre et avec une coupe ovoïde en verre taillé.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1054Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#341Een paar zwartgelakte koperen koetslantaarns.
Paire de lanternes de calèche en métal et cuivre laqué noir.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#911Drie porseleinen kandelaars. Brussels porselein met florale versieringen. een paar enkelvoudige kandelaars en één met vijf lichtpunten.
Trois chandeliers en porcelaine. Porcelaine de Bruxelles avec décor fleuri. Deux chandeliers et un chandelier à cinq points lumineux.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#763Twee messingen wandlampen met telkens zeven lichtpunten, versierd met druivenranken en korenhalmen.
Deux lampes murales en laiton a sept points lumineux, décoration de vignes et d’épis.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1079Een koperen hanglantaarn met geslepen en gesatineerde glazen coupe, versierd met guirlandes.
Lanterne à suspendre en cuivre à coupe en verre taillé et satiné décorée de guirlandes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#428Val St. LambertEen lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
#1048Vijf messingen kandelaars.
Cinq chandeliers en laiton.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#531Een cloisonné staanlamp.
Lampadaire en cloisonné.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#824Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.
Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.No longer availableDim. h: 74 - 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1069Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#823Een paar wandlampen met kapjes van glas in lood in de geest van Tiffany’s.
Paire d’appliques aux abat-jour en vitraux dans le goût de Tiffany’s.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#975Een messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met drie engeltjes en met bloemvormige glazen kapjes.
Lustre en laiton à trois branches de lumières décorées de trois angelots et aux abat-jour en verre de forme fleur.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
Een luchter met kristallen pendeloques.
Lustre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#377Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#817Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#76Een wandtapijt met een jachtscène.
Tapisserie représentant une scène de chasse.No longer availableDim. 137 x 217 cmEstimate: € 100 / 120 -
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#420Een XIXe eeuws spinnewiel.
Rouet ancien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 20 / 30 -
#805Een rond bijzettafeltje van zwartgelakt hout met een handbeschilderd bloemendecor.
Une petite table ronde en bois laqué noir et décor de fleurs peint à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#162Eugène Antoine S. LavieillePeriod: 1820 - 1889“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 57 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#443Scharburger Werkstätten“De koffiemaalster”. Een beeldje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Femme au moulin à café”. Statuette en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#184Twee schilderijen. “Hoeves bij de rivier”. Olieverf op doek. Belgische school omstreeks 1900. Eén kleine herstelling.
Deux tableaux. “Fermes au bord de la rivière”. Huile sur toile. Ecole belge vers 1900. Une réparation.No longer availableDim. 52 x 63 cmEstimate: € 200 / 400 -
#580Een Keshan tapijt van wol en zijde.
Tapis Kashan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 205 x 125 cmEstimate: € 300 / 400 -
#751Goebel“Drie meisjes”. Een groep van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel.
”Trois filles”. Un groupe en porcelaine polychrome d’après une oeuvre de M.I.Hummel.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1036Mori & AfghanTwee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 143 x 122 & 169 x 131 cmEstimate: € 60 / 80 -
#967“Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.
”Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#514“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100 / 150

