Similar lots by type
-
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Petite carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 148 x 108 cmEstimate: € 30 / 40 -
#622Een handgeknoopt Oosters lopertje van wol en katoen.
Petit couloir d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 266 x 107 cmEstimate: € 60 / 80 -
#827Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200 / 270 -
#436Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 241 x 172 cmEstimate: € 20 / 40 -
#416Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#586MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 119 x 104 cmEstimate: € 40 / 50 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 165 cmEstimate: € 20 / 40 -
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 174 cmEstimate: € 80 / 120 -
#799Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 390 x 290 cmEstimate: € 240 / 360 -
#594Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 127 cmEstimate: € 60 / 80 -
#286Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 240 cmEstimate: € 200 / 300 -
#402Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 198 x 122 cmEstimate: € 40 / 60 -
#616Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Carpette persane en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 221 x 141 cmEstimate: € 60 / 80 -
#406Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main, dont une Mori. Usures.No longer availableDim. 121 x 88 & 150 x 105 cmEstimate: € 30 / 5à -
#8Een lot van 16 diverse tinnen schotels uit de XVIIIde en XIXde eeuw.
Lot de 16 plats divers en étain des XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#76Mori BocharaEen Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient à motif Gül polychrome. Noué main.No longer availableDim. 194 x 268 cmEstimate: € 100 / 120 -
#796Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 353 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#6Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.
Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main. Usures.No longer availableDim. 246 x 126 & 180 x 146 cmEstimate: € 80 / 120 -
#386Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#119Roger Hebbelinck“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 5/350 buiten de plaat.
“Vue de ferme en hiver”. Lithographie d’un oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 5/350 hors planche.No longer availableDim. 48 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651“Olifant met leeuwen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten voetstuk.
“Eléphant et lions”. Groupe en jade sculpté sur socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#549Guido MarimanPeriod: °1948“Vrouwenportret”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#650Josephus Laurentius Dyckmans“De bedelmuzikanten”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Toegeschreven aan .
“Les musiciens mendiants”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Atrribuée à.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#789Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#624Een kersenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode en mérisier ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer available -
#192“Rustende jonge dame”. Olieverf op paneel van notenhout. Franse school, XVIIIe eeuw.
“Jeune femme reposant”. Huile sur panneau de noyer. Ecole française du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 400 / 500 -
#347Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chenets en bronze de style Louis XV.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#88“Het Lam Gods” & “Jezus met de doornkroon”. Twee groepen van gepolychromeerd plaaster.
“L’anneau divin” et “Jésus à la couronne d’épines”. Deux groupes en plâtre polychrome.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#157Collectie zeldzame vlinders en insecten. In vijf lijstjes met glas.
Collection de papillons et d’insectes exotiques. Dans cinq cadres vitrés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#395Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een bonbonnière, een sigarettendoos met asbak, een schaaltje, twee vaasjes en een bladvormige asbak.
Lot de cristal taillé incolore comprenant une bonbonnière, une boîte à cigarettes au cendrier, un petit plat, deux vases et un cendrier en forme de feuille.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#35Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een smaragd van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,40 ct et une émeraude de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,32 gEstimate: € 400 / 600

