#594Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#796Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#286Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#436Een handgeknoopt wollen karpet.
#616Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#827Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#386Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#6Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.
#416Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#76Mori BocharaEen Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.
#402Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#586MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#799Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#406Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.
#622Een handgeknoopt Oosters lopertje van wol en katoen.
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 174 cmEstimate: € 80 / 120
#207SpilliartEen damesbuste van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 650 / 750 -
#759Een spiegel van goudgepatineerd hout en plaaster in barokke stijl.
#815Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.
Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct et de cabochons de turquoise pesant ±1,40 ct.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 650 / 750 -
#513Een zittende Boeddha en een voorstelling van Ganesh.
#489Drie langwerpige ingelijste stroken geweven stof met gestileerde dieren, vogels en personages. Zuid-Amerikaans werk.
#392Een lot van 26 glazen lampenkappen in diverse soorten en vormen.
Lot de 26 abat-jour divers en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#107Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor.
Vase en pâte de verre multicolore à décor aux millefleurs.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#132“Wereldtentoonstelling Antwerpen 1894”. Affiche. Repro.
“Exhibition mondiale Anvers 1894”. Affiche. Reproduction.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 40 / 60