#68“’s Lands Glorie”. Albums met chromo’s. 6 delen compleet.
#46Een stel van drie bijzetstoeltjes van zwart perenhout met fluwelen zit. Napoléon III.
#266Een ladenkast van bewerkt notenhout met zijdelings twee zuiltjes en een uitspringende bovenste lade. Grijs marmeren blad. XIXde eeuw.
Une commode en noyer sculpté à deux colonnes latérales et un tiroir supérieur saillant. Dessus de marbre gris. XIXème siècle.No longer availableDim. 87 x 117 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#52“Hoeve in de Kempen”. Olieverf op doek.
#76Een paar Biedermeier armstoelen van mahoniehout.
#84“Indisch Herfstlandschap”. Aquarel.
#387Een personage van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
#239Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 103/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Niet ingelijst.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 103/150 et datée 98 à l'extérieur de la planche. Sans cadre.No longer availableDim. 76 x 57 cmEstimate: € 220 / 260 -
#38Val St. LambertEen designschaal van rood en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un bol design en cristal rouge et incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 70