#332Mihele Fiore
“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#335
“Romantisch landschap me de Rijn bij Kleve”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Klombeck. Lichte beschadiging.
”Paysage romantique, le Rhin près de Kleve”. Huile sur toile. Porte la signature: Klombeck.No longer availableDim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 300/450 -
#477
Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
#153
#758
“Moeder en kind.” Een Afrikaans beeld uit gesculpteerd hout.
”Mère et enfant”. Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40/60 -
#271Reuge Music
Een mahoniehouten muziekdoosje met zes liederen en 41 notenbewegingen. 1955.
#743
Een gemberpot van cloisonné op geel koper met een plantendecor.
#559
#380
Zes verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.
#434Van Riet
“Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd.
#628
#247
Un porte-lettres en marbres différents et pierre de taille, décoration de chien de chasse en régule. Période Art Déco.No longer availableEstimate: € 100/120