Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct.

Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct.

Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.
Dim. 3,35 g
SKU: 2901190340.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #340
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #818

    Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.

    Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #891
    Mats Jonasson, Sweden

    “Flower”. Een ronde kristallen fruitschaal van handgemaakt kristal in de vorm van een bloemenkelk. Gemerkt met label en met oorspronkelijke doos.

    ”Fleur”. Une coupe à fruits ronde en cristal fait main en forme de calice. Marque et label et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. Ø 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #334

    “Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.

    ”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #887

    Een vaas van gesculpteerd ivoor met een decor van olifanten en bomen. Kongo, eerste helft XXste eeuw.

    Un vase en ivoire sculptée décor d'éléphants et d’arbres. Congo, première partie XXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #509

    “Geisha’s aan zee”. Drieluik. Japanse houtsnede, XIXde eeuw. We voegen er een Chinees landschap op zijde aan toe (32 x 24 cm).

    ”Geishas et la mer”. Triptyque. Gravure sur bois du japon. Nous ajoutons un paysage chinois sur soie (32 x 24 cm).
    No longer available
    Dim. 36 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #416

    Een Italiaanse serveerwagen met opklapbaar blad met bloemenmotief.

    Une desserte italienne à tablette amovible motif fleuri.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #590
    Amaleh

    Een groot Perzisch Gabbeh-tapijt.

    Un grand tapis de Perse Gabbeh.
    No longer available
    Dim. 290 x 249 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #752
    Germaine Brus

    “St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.

    ”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.
    No longer available
    Dim. 42 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #782

    Een dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van het hoofd van een majorette.

    Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome en forme de tête de majorette.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #779

    Een Afrikaans Dan masker.

    Un masque Dan africain.
    No longer available
    Dim. l: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #404

    ‘ Marines in confrontatie’ 2003 beaufort : Museum voor moderne kunst, Oostende.

    Un livre: ”Marines in confrontatie 2003 Beaufort”. Muséum des Arts Modernes, Ostende.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 24
  • #407
    Kaiser

    Een lot van negen vogeltjes van biscuit, waarbij acht meerkleurig en één monochroom wit. Allen gemerkt. Het laatste met kleine restauratie.

    Un lot de neuf oiseaux en biscuit, dont huit polychromes et un blanc. Ce dernier avec restauration. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More