#79Compositie op paneel. Italiaanse school.
#388Een tandartsboor met pedaalaandrijving.
#131Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875Scheepsjongen. Bronzen buste met bruine patina. Marmeren sokkel.
Ship's boy. Buste en bronze à patine brune. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#200Baume & Mercier GenèveEen 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 46,95 gEstimate: € 1800 / 2200 -
#2“Scène met Krishna”. Een Indische gouache op zijde.
#293André Franquin e.a.Lot van 39 stripalbums in de Franse taal. 11 albums de “Gaston Lagaffe”. Ed. Dupuis, Paris-Match, Vents d’Ouest. “Signé Franquin”. Ed. Dupuis 1992. “Idées Noires”. Usures. Ed. Fluide Glacial. 2 albums de Modeste et Pompon. Ed. Himalaya. 3 albums “Marsupilami”. Ed. Marsu. 21 albums “Collection Péchés de Jeunesse”. Verschillende auteurs. Ed. Dupuis. En drie dozen van teeshirts Gaston (leeg).
Lot de 39 albums de bandes dessinées. 11 albums de “Gaston Lagaffe”. Ed. Dupuis, Paris-Match, Vents d’Ouest. “Signé Franquin”. Ed. Dupuis 1992. “Idées Noires”. Usures. Ed. Fluide Glacial. 2 albums de Modeste et Pompon. Ed. Himalaya. 3 albums “Marsupilami”. Ed. Marsu. 21 albums “Collection Péchés de Jeunesse”. Différents auteurs. Ed. Dupuis. Et trois boîtes à teeshirts Gaston (vides).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#361“Robotank-Z”. Een tinnen speelgoedrobot met opwindmechanisme. In originele doos. Jaren ’60. Werkende staat, gebruikssporen.
Robotank-Z . Robot jouet en tôle avec mécanisme de remontage. Dans la boîte d'origine. Années 1960. État de fonctionnement, traces d'utilisation.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#94“Berglandschap”. Toegeschreven aan Liner.
Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.No longer availableDim. h: 27 - 37 cmEstimate: € 50 / 80