#662Een vaas van Murano glas.
A vase made of Murano glass.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#478Mbulu Ngulu reliekbeeld van koper op hout. Kota, Gabon.
Mbulu Ngulu copper reliquary figure on wood. Kota, Gabon.No longer availableDim. H. 64,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
#493Emile Louis Picault“Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 650 / 850 -
#685Een Afrikaanse houten kruk, gedragen door een vrouwenfiguur.
#307Een lot van 12 verzamel-albums, Suske & Wiske voor Lecturama in gele hardcover. Toegevoegd 3 ‘Magnifieke Meesterwerken’, eveneens Suske& Wiske met rode hardcover uitgegeven door Douwe Egberts.
A lot of 12 collector's albums, Suske & Wiske for Lecturama in yellow hardcover. Included are 3 'Magnificent Masterpieces', also Suske & Wiske with red hardcover published by Douwe Egberts.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#588Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.
#422Marc“Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#126Een bureau in Louis XV-stijl in gefineerd notelaar. 3 lades en 3 valse lades en groen lederen blad. Vergulde bronzen beslag.
#49Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950‘Stilleven met margrieten en handschoenen’, olieverf op doek, gesigneerd A. Caullet.
#146ImexcotraEen vintage boekenkast van het merk Imexcotra uit Aalst.
A vintage bookcase by Imexcotra from Aalst.No longer availableDim. 155 x 100 x 37 cmEstimate: € 150 / 200