Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloissonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.

Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.

Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.
Dim. h: 13 & 20 cm
SKU: 0603180693.
Categories: Aziatisch, Koper.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #693
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #638

    Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    Une statue représentant Guan Yin en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #664

    Een Chinese scroll met een landschap. Inkt op papier. Gesigneerd.

    Un scroll chinois avec un paysage. Encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 175 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #578

    Een Chinese schotel van grijsgroen crackleware met een reliëfdecor van een draak.

    Un plat chinois en crackleware vert et décor en relief d’un dragon.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #811

    Een messingen bel met wandmontuur, versierd met een engeltje.

    Sonnette murale en laiton décorée d’un petit angelot.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #820

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #574
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1795 - 1885

    “Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.

    ”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.

    Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de hérons.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #597

    Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 650 / 1000
  • #583

    Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.

    Un plat en porcelaine de Chine avec un décor de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #585
    Keisai Eisen
    Period: 1290 - 1848

    “Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.

    ”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.
    No longer available
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #594
    Toyohara Chikanobu
    Period: 1838 - 1912

    “Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.

    ”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #202

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #634

    Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.

    Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #579

    Een plaquette van meerkleurig Chinees porselein met een afbeelding van een Guan Yin.

    Une plaquette en porcelaine de Chine avec une représentation de Guan Yin.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #495

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een draaibaar hoofdje. We voegen er een tweede stuk van kunststof aan toe.

    Un netsuké en ivoire sculptée avec une tête tournante. Nous ajoutons une deuxième pièce en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #641

    Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.

    Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #631

    Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #601

    Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.

    Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #603

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een perzikstruik.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un pêchier.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #643

    Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.

    Un vase à col en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit blanc-de-chine.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #627

    Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.

    Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #591

    Een wandversiering van roodgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een snaarinstrument, versierd met een draak.

    Une décoration murale en porcelaine de Chine rouge en forme d’instrument à corde, décor de dragon.
    No longer available
    Dim. l: 36 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #637

    Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van een fluitspeler op een waterbuffel in de geest van het blanc-de-Chine.

    Un groupe en porcelaine monochrome blanche représentant un joueur de flûte sur un buffle, dans l’esprit blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #598

    Een paar Chinese tuinstoeltjes van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap.

    Deux petites chaises de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 600 / 750

Other lots in this auction

  • #101
    Capodimonte

    “Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.

    ”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #355
    Wiskemann

    Een vijfdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.

    Un service à café et à thé en cinq pièces en métal argenté. Sur un plateau.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #497

    Grote vaas met tekst van polychroom aardewerk.

    Un grand vase en faïence polychrome avec un texte.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #13

    Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.

    Un mortier en bronze d’après un modèle du XVième siècle. Avec pilon.
    No longer available
    Dim. H.10,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #307
    J. Richard à Paris

    “Le Glyphoscope”. Een oude fotocamera met platen en in tasje. Omstreeks 1904.

    ”Le Glyphoscope”. Un apareil photo ancien à plaques, dans une sacoche. +- 1904.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #155

    Een Oosters wollen tapijt met een centraal zeshoekig medaillon.

    Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon hexagonal central.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #44

    “Pastorale scène”. Een ronde tekening op papier. XVIIIe eeuw.

    ”Scène pastorale.” Un dessin de forme ronde sur papier. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #542

    “Constructie”. Achteraan toegeschreven : Egmond en de datum 1991.

    ”Construction”. Attribution au verso: Egmond, et la date 1991.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #775

    18 boeken m.b.t. Antwerpen: Bruylant Bruxelles. P. Génard, “Anvers à Travers les Ages” (1888). Paperback in twee volumes. Gemeentebestuur Deurne. F. Nooyens, “Geschiedenis van Deurne deel I en II” (1982). De Vries-Brouwers Antwerpen. J.-B. Stockmans, “Deurne en Borgerhout” (1975). Drie delen in één band. Lannoo. Gustaaf Asaert, “De Antwerpse Naties” (1993). Danthe N.V. Willem Persoon e.a. “Romain Malfliet Antwerpen” (1980).

    18 livres en relation avec Anvers: Bruylant Bruxelles. P. Génard, “Anvers à Travers les Ages” (1888). Paperback en deux volumes. Gemeentebestuur Deurne. F. Nooyens, “Geschiedenis van Deurne deel I en II” (1982). De Vries-Brouwers Antwerpen. J.-B. Stockmans, “Deurne en Borgerhout” (1975). Trois volumes XXX. Lannoo. Gustaaf Asaert, “De Antwerpse Naties” (1993). Danthe N.V. Willem Persoon e.a. “Romain Malfliet Antwerpen” (1980).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #347

    Een jardinière van Frans porselein met een meerkleurig decor van vogels en vlinders en vergulde details. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière en porcelaine de France avec un décor polychrome d’oiseaux et de papillons et détails dorés. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. b: 29 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #730

    Een halssnoer van toermalijn en kwarts met zilveren slot.

    Collier en tourmaline et quartz à fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 250
  • #676

    Een paar Chinese piëdestals van roodgelakt hout met opengewerkt decor onder het blad.

    Une paire de piédestaux de Chine en bois laqué rouge avec un décor ouvrant sous la tablette.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More