#588
Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.
#70
Een paar 18 K geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
A pair of 18K yellow gold earrings, each set with a pearl.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 200/250 -
#673
#78Mangani
#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#383Val Saint Lambert
Een blauw kristallen bonbonnière. Onderaan gemerkt.
#165
Paar art deco tafellampen van gebeitst hout.
#107
Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.
A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80/120 -
#143Val Saint-Lambert
Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa bordeauxrood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#388
Een blauw wit Chinees porseleinen opium dekselpotje, met aankoopbewijs. Draagt zegel onderaan.
A blue and white Chinese porcelain opium jar with lid, with proof of purchase. Bears seal at the bottom.No longer availableDim. 12,5 x 10,5cmEstimate: € 100/150 -
#535Milo Manara
Een lot van 8 strips door Manara. Hardcover, diverse titels en uitgaven.
#29Frans Van Immerseel
Een reeks van 6 spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
A series of 6 proverbs with illustrations by Frans Van Immerseel. Signed outside the image.No longer availableDim. 23.5 x 14.5 cmEstimate: € 40/60