#556Een gebeeldhouwde tweedeurskast in gotische stijl.
Une armoire à deux portes sculptée, style gothique.No longer availableDim. 149 x 156 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#680Een beukenhouten armstoel in Louis-XIII stijl met groen fluwelen bekleding.
#729L. Verheyen“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70 / 80 -
#142René De PauwPeriod: 1887 - 1946“Arbeiders”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘30.
”Ouvriers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘30.No longer availableDim. 100 x 72 cmEstimate: € 180 / 240 -
#126Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.
#478Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#439Een siervaasje van wit biscuit met koperen monturen en een reliëfdecor van een schapenhoedster en een waterdraagster. Onderaan gemerkt.
#453Drie voorstellingen van Vishnu op Garuda van gesculpteerd hardhout.
Trois représentations en bois dur sculpté, Vishnu sur Garuda.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#756Een eikenhouten rolwagentje in twee niveaus met getorste stijlen.
#412Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120 / 180 -
#429“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#699Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200