Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar ingekleurde etsen. De oorspronkelijke lijsten zijn gedateerd: 1884-1934 en 1886-1936.

Een paar ingekleurde etsen. De oorspronkelijke lijsten zijn gedateerd: 1884-1934 en 1886-1936.

Deux eaux-fortes en couleurs. Les cadres d’origine sont datés: 1884-1934 et 1886-1936.
Online only
Dim. 24 x 17 cm
SKU: 2006180238.
Category: Schilderij.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #238
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #305
    Cotianna Horvath

    “Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 61 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #286
    Alice Frey

    “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #333
    Antoinette Le Breton
    Period: 1888-1954

    “Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.

    “Vaches dans le Pré”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 93 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #328
    M. Hottot

    Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #384
    Petrus Mertens
    Period: 1919 - 1986

    “Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #378
    Ignace Kennis
    Period: 1888-1973

    “Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #371
    Constant Troyon
    Period: 1810-1865

    “Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #310
    J. de Bruyn

    “Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #381
    Willem Bierwertz
    Period: 1927

    “Hoeve”. Olieverf op doek.

    “Ferme”. Huile sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #285

    “Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 x 14,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #275
    Abel Cracco

    ”Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1959.

    ”Paysage du Midi”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #276
    Ferdinand De Prins
    Period: Brecht 1859 - Reet 1908

    “Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 41 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #296
    Lanna

    “Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.

    “Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #370
    R. Collon

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #272
    Jean Poulain

    “Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #373
    Mireille Dabée

    “Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    “Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #271
    G. Springael

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.

    ”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #377
    Volkers

    “Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux hortensias”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #369
    Rik Wegge
    Period: 1923 - 2009

    “Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #383
    Mary Kennis
    Period: 1899 - 1965

    “Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #324
    S. Meusel

    “Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.

    “Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #290
    Roman Zuzuk

    “Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    “Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #322
    Fre Steeman

    “Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.

    “Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #300
    Frans Roosemaele

    “Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    ”Portrait”. Fusain sur papier. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326
    Wilfried Pas

    “Standbeeld Willem Elsschot”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1038/2000.

    “Monument de Willem Elsschot”. Litho. Signée et numérotée 1038/2000.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #11

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een olie-en azijnstel, drie flesjes, twee mosterdpotjes van Val St. Lambert, een stolp en een drageoir (beschadigd).

    Lot de cristaux et de verres comprenant un huilier-vinaigrier, trois flacons, deux moutardiers en Val Saint-Lambert, une cloche et un drageoir (dégât).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #183
    Tinneke Swinnen

    “Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.

    “Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57

    Een aardewerken balustervaas met een polychroom reliëfdecor van bloemen.

    Vase balustre en faïence à décor polychrome de fleurs en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246
    Hilde Hendrickx

    Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 31 & 32 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #131

    Een sierjardinière van meerkleurig en een Engelse lampetkan van blauw en wit aardewerk. Eerste licht beschadigd.

    Jardinière décorative en faïence polychrome (petit dégât) et une verseuse anglaise en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 31 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #315
    Alfred Van Neste
    Period: 1874-1969

    ‘Brugge’. Kleurenets. Gesigneerd.

    "Bruges". Une eau-forte en couleurs. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 53 x 65 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #173

    Een bronzen wijwatervat naar de gotische tijd en een olielampje.

    Bénitier en bronze d'après l'ère gothique et une lampe à huile.
    No longer available
    Online only
    Dim. h.27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #337

    “Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.

    ”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #105
    Batenburg

    “Dik-Dik”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    “Dik-Dik”. Statuette en bronze. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #132

    Kleine bolle vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Kleine schilfer aan de bovenrand.

    Petit vase sphérique en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Eclats minusculules au bord supérieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More