Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een poserende dame van terracotta met bronskleurige patina.

Een poserende dame van terracotta met bronskleurige patina.

Dame posant. Sculpture en terre cuite à patine bronzée.
Dim. h: 36 cm
SKU: 2410170147.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #168

    Een kinderbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau. Genummerd.

    Un buste d’enfant en bronze patiné d’après une oeuvre de Moreau. Numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #161
    Royal Dux

    “Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.

    “Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561
    D Lorein
    Period: 12/01/92

    Aardewerken vrouwelijke torso.

    Un torse féminin en terre cuite.
    No longer available
    Dim. H: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #621

    Een olie- en azijnstelletje met mosterdpot van blauw en wit aardewerk met een immortelle de Saxe-decor.

    Une garniture à condiments comprenant un pot à moutarde, huilier et vinaigrier, en faïence blanche et bleue, avec un décor immortelle de saxe.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #637

    Een paar lampenvoeten van meerkleurig en verguld porselein. Chinees werk.

    Une paire de pieds de lampe en porcelaine chinoise polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #231

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #171

    “Springende jachtwinden”. Een groep van groengepatineerd zamak op een sokkel van zwart marmer.

    “Lévriers sautants”. Un groupe en régule patiné vert sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. L: 57,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #237

    “Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Satyre musicien”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. H: 29 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #211

    Een gestileerde koe van zilvergepatineerd brons.

    Une vache stylisée en bronze patiné argent.
    No longer available
    Dim. 41 x 55 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #741

    Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.

    Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #761
    Boch

    Zwarte, geribde vaas. Gemerkt nr 1330.

    Un vase à rayures noir. Porte la marque n° 1330.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #183
    Joseph d’Aste
    Period: 1881 - 1945

    “Fries koppel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.

    “Couple frison”. Une statue en bronze patiné sur un socle de marbre vert. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #281

    “Haan”. Een groot beeld van meerkleurig kunststof. Italiaans werk.

    “Coq”. Une statue polychrome. Travail Italien.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    Een vrouwenbuste van wit kunststof.

    Buste de femme en matière plastique blanche.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #273

    Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.

    Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een Indische neushoorn. Bruingepatineerd brons.

    Une statue en bronze patiné brun représentant un rhinocéros.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #633

    “Wijze” & “Boeddha van voorspoed”. Een paar beelden van gesculpteerd Chinees hout.

    “Sage” & “Bouddha de prospérité”. Deux statues en bois sculpté chinois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    “Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.

    “Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 700 / 750
  • #158
    F. Moulaers

    “Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.

    “Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #520

    Zittende Boeddha met schelp en eekhoorn. Een bronzen beeld.

    Une statue représentant un Bouddha assis avec écureuils et coquillages.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 400 / 460
  • #227

    “Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

    “Cupide”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #177

    Een art deco danseres van donker gepatineerd brons met openslaand kleed op een marmeren sokkel.

    Une statue représentant une danseuse Art déco avec une robe en bronze patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #173
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #748
    BOCH

    Zeldzaam stuk in vorm van een gestileerde eend . Geelgroen met gouden accenten. Met label.

    Pièce rare en forme de canard stylé. Jaune-vert et accents dorés. Porte une étiquette.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm L: 32 cm
    Estimate: € 36 / 40

Other lots in this auction

  • #626

    MUYART DE VOUGLANS, Leggi criminali, Milano, 1813, 4 delen. In-octavo, papieren band.

    MUYART DE VOUGLANS, Leggi criminali, Milano, 1813, 4 delen. In-octavo, reliure papier.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #233

    Twee schotels van blauw en wit Delfts aardewerk. De ene met een verhoogd midden (met restauratie aan de rand), de andere met een theeboom. We voegen er een schotel van Frans aardewerk aan toe (met haarscheuren en oude restauratie met nieten. Alle drie XVIIIde eeuw.

    Deux assiettes en faïence blanche et bleue de Delft. Une assiette avec les bords rehaussés ( restauration au bord), l’autre avec décoration d’arbre à thé. Nous ajoutons une assiette en faïence de France ( restaurée).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #52
    Marie Michel Henry

    “Stilleven met bloemen en vaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, vase et fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #653

    “Een dunne muts”. Dichtbundel van José de Poortere met illustraties van Hugo Deprins. We voegen er een mooi geïllustreerd verhaal van Pinocchio aan toe.

    “Een dunne muts”. Recueil de poèmes par José de Poortere illustré par Hugo Deprins. Nous ajoutons une histoire de Pinocchio joliment illustrée.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #8

    Drie oude blikken dozen.

    Trois anciennes boîtes en tôle.
    No longer available
    Dim. l: 18 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #764
    Jan Eyskens

    “Sint-Genoveva”. Een devoot kunstwerk. Gesigneerd achteraan.

    “Sainte Genovève”. Une oeuvre de dévotion. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. 19 x 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een centrale robijn ± 4,25 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct. et un rubis central de ± 4,25 ct.
    No longer available
    Dim. 6,88 g
    Estimate: € 3000 / 3300
  • #196

    Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.

    Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 272 x 135 x 54 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #708

    “Werk van Stijn Streuvels, August Vermeylen, Herman Teirlinck, Karel Van de Woestijne. Uitgave van het maandschrift ‘Vlaanderen’. Antwerpen, 1906. Vier delen.

    “Werk van Stijn Streuvels, August Vermeylen, Herman Teirlinck, Karel Van de Woestijne.”. Edition du mensuel ‘Vlaanderen’. Anvers, 1906. En quatre parties.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #547

    “Devins et dragons”. Louis Scheyven. Ed. Terres Latines, Bruxelles 1949. Illustraties buiten de tekst met litho’s van K’o Shuang-Sho. Genummerde eerste editie, nummer 47. Met geillustreerde huls.

    “Devins et dragons”. Louis Scheyven. Ed. Terres Latines, Bruxelles 1949. Illustrations hors texte et lithographies de K’o Shuang-Sho. Edition première, numérotée 47. Dans son étui.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 120
  • #404
    Jules Van Ael
    Period: 1912 - 1997

    “Landelijk tafereel”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.

    “Scène rurale”. Une eau-forte. Signée et numérotée 38/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 31 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More