Similar lots by type
-
#177
Een art deco danseres van donker gepatineerd brons met openslaand kleed op een marmeren sokkel.
Une statue représentant une danseuse Art déco avec une robe en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 250/300 -
#158F. Moulaers
“Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.
“Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/50 -
#161Royal Dux
“Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.
“Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#82
Een vrouwenbuste van wit kunststof.
Buste de femme en matière plastique blanche.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/70 -
#171
“Springende jachtwinden”. Een groep van groengepatineerd zamak op een sokkel van zwart marmer.
“Lévriers sautants”. Un groupe en régule patiné vert sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. L: 57,5 cmEstimate: € 300/400 -
#227
“Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Cupide”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 460/500 -
#173Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220 -
#168
Een kinderbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau. Genummerd.
Un buste d’enfant en bronze patiné d’après une oeuvre de Moreau. Numéroté.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#273
Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.
Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#748BOCH
Zeldzaam stuk in vorm van een gestileerde eend . Geelgroen met gouden accenten. Met label.
Pièce rare en forme de canard stylé. Jaune-vert et accents dorés. Porte une étiquette.No longer availableDim. H: 20 cm L: 32 cmEstimate: € 36/40 -
#231
“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#211
Een gestileerde koe van zilvergepatineerd brons.
Une vache stylisée en bronze patiné argent.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 650/700 -
#183Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Fries koppel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Couple frison”. Une statue en bronze patiné sur un socle de marbre vert. Porte une signature.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400/500 -
#621
Een olie- en azijnstelletje met mosterdpot van blauw en wit aardewerk met een immortelle de Saxe-decor.
Une garniture à condiments comprenant un pot à moutarde, huilier et vinaigrier, en faïence blanche et bleue, avec un décor immortelle de saxe.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#637
Een paar lampenvoeten van meerkleurig en verguld porselein. Chinees werk.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine chinoise polychrome et doré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#188
“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 700/750 -
#237
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Satyre musicien”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 140/160 -
#741
Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.
Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 32/40 -
#633
“Wijze” & “Boeddha van voorspoed”. Een paar beelden van gesculpteerd Chinees hout.
“Sage” & “Bouddha de prospérité”. Deux statues en bois sculpté chinois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#520
Zittende Boeddha met schelp en eekhoorn. Een bronzen beeld.
Une statue représentant un Bouddha assis avec écureuils et coquillages.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 400/460 -
#281
“Haan”. Een groot beeld van meerkleurig kunststof. Italiaans werk.
“Coq”. Une statue polychrome. Travail Italien.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#561D LoreinPeriod: 12/01/92
Aardewerken vrouwelijke torso.
Un torse féminin en terre cuite.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#568
Een Indische neushoorn. Bruingepatineerd brons.
Une statue en bronze patiné brun représentant un rhinocéros.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 350/400 -
#761Boch
Zwarte, geribde vaas. Gemerkt nr 1330.
Un vase à rayures noir. Porte la marque n° 1330.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#219Appel
Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘82 en genummerd op 90 buiten de plaat.
Une lithographie. Signée, datée ‘82 et numérotée sur 90 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 64 cmEstimate: € 20/30 -
#297
Een geelkoperen olielantaarn. Gemerkt Desmedt.
Une lampe à huile en cuivre jaune. Marque: Desmedt.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#677
Verzameling 18e eeuwse boeken, o.a :’Levensbeschrijving van eenige voorname meest Nederlandsche mannen en Vrouwen’; ‘ Keurstoffen uit het Boek van Job, verklaart en toegepast door Carolus Tuinman, uitgegeven door Joannes Esgers. enz. 17 stuks.
Collection de livres du 18e siècle dont: ’Levensbeschrijving van eenige voorname meest Nederlandsche mannen en Vrouwen’; ‘ Keurstoffen uit het Boek van Job, verklaart en toegepast door Carolus Tuinman. éd. Joannes Esgers. etc. 17 pièces.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#770
Een groot lot affiches voor Christelijke feesten, parochies, vieringen enz. uit de eerste helft van de XXe eeuw.
Un grand lot de diverses affiches relatif aux fêtes de Pâques, paroisses, célébrations, ... etc. Première partie XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#646
A.B.D. DE MONTVALON, Epitome iuris et legum Romanarum, Tolorae, 1786. IN-12mo, lederen band.
A.B.D. DE MONTVALON, Epitome iuris et legum Romanarum, Tolorae, 1786. IN-12mo, reliure en cuir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#773Hergé
“Kuifje in Amerika”. Een gekleurde strip uit de jaren 50. (letsel aan laatste bladzijde).
“Kuifje in Amerika”. Une bande dessinée des années ‘50. (dégât à la dernière page).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#94
Drie oude waterketeltjes op komfoor.
Trois bouilloires anciennes sur réchauds.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#662
“This plate of the favourite steam ships Vivid and Waterwitch, off Orfordness in a breeze” & “This engraving of the magnificent steam ship”. Twee oude Engelse prenten. XIXe eeuw.
“This plate of of the favourite steam ships Vivid and Waterwitch, off Orfordness in a breeze” & “This engraving of the magnificent steam ship”. Deux images anciennes anglaises. XIXième siècle.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 50/60 -
#826
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Quatre livres d’art.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#294M. De Jongh
“Heide te Rijmenam”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1940 op de achterzijde.
“Bruyère à Rijmenam”. Huile sur panneau. Signé, et daté 1940 au dos.No longer availableDim. 45 x 68 cmEstimate: € 120/180 -
#383
Een lot van vier zoutvaatjes en lepeltjes van verzilverd metaal in etui.
Un lot de quatre salières avec cuillères en métal argenté, dans un étui.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#148
Een vijfdelig kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk. Drie dekselvazen en twee hoornvazen (een schilfer). Onderaan gemerkt De Porceleyne Fles, jaren vijftig. Genummerd 1915.
Garniture de cabinet cinq pièces en faïence de Delft bleue et blanche. Trois vases couverts et deux cornets (un éclat). Marque sous la base: De Porceleyne Fles et numéro 1915. Années 50.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 200/240