#71
Een sober eikenhouten boekenrek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 144 x 107 x 22 cm -
#77
Een grote verzilverd messingen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 157 cm -
#80
Een paar witgepatineerd houten bijzettafeltjes in lodewijk XVI-stijl. Met glazen bladen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cm -
#89
Een reeks van zeven notenhouten stoelen met gecanneerde zit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#9
Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
#87
Een messingen staande lamp met verstelbare lichtarm.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#66
Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 180/240 -
#30
Twee gebeeldhouwde Chinese piëdestals met marmeren blad. Afwijkende modellen.
Deux piédestaux chinois sculptés avec dessus en marbre. Différents modèles.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 95 cmEstimate: € 350/450 -
#51
Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
#78
Een gedraaide en gepolychromeerde kandelaar op elektriciteit.
#73
Een gefineerde ronde tafel met gedraaide poten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 76 cm -
#35
Chaise en chêne sculpté et canné. Epoque Louis XVI. Quelques usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 88 cmEstimate: € 50/80