Other lots in this auction
-
#186Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.
Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.No longer availableDim. 191 x 179 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#277DelvauxEen lederen pochette model “le Deux”. Met stofzak en doos.
Une pochette en cuir, modèle “le Deux”. Avec sac à poussières et boite.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#423Een mandje van geglazuurd terracotta, getekend ‘Elexander’.
Un petit panier en terre cuite glaçuré. Signé ‘Elexander’.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 26 / 30 -
#514“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “Andre Nemes”.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Andre Nemes”.No longer availableDim. 64 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#608J. Van den Eynde, AnversEen staande klok met een eikenhouten kast in Luikse stijl. Het werk met een wijzerplaat van koper en tin.
Une horloge de vestibule au coffre en chêne, style liégeois. Le cadran est en étain et cuivre.No longer availableDim. H: 235 cmEstimate: € 220 / 300 -
#522Een Indisch wollen tapijt.
Tapis indien en laine. Noué main.No longer availableDim. 255 x 338 cmEstimate: € 200 / 240 -
#130Een 18 karaat wit en geel gouden ring bezet met een diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 7,81 gEstimate: € 600 / 800 -
#627“De Oude Man van de Zuidpool”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste kwart XXe eeuw.
“Shichi Fukujin”. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 200 / 250 -
#421Val St. LambertEen groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.
Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#478“Poes”. Een gietijzeren beeldje. Gemerkt achteraan ‘TBS’.
“Chat”. Statue en fonte. Marque TBS au verso.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#171Een tweeledige buffetkast van wortelhoutfineer met onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un buffet à deux corps en bois de ronce, le dessous à deux portes panneaux sculptées et deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 250 / 400 -
#835KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40 / 60

