#216H. De Cuyper“Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.
#286Een donker eiken Engels bureau, 5 laden met groen lederen blad en een bijhorende stoel.
A dark oak English desk, 5 drawers with a green leather top and a matching chair.No longer availableDim. 75 x 151 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666MalayerEen oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#522Frank Sandford‘Naakt met sjaal’, olie op doek, getekend Frank L. Sandford. Mist enkele verfschilfers.
#495Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#436Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
#260Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#607Een tafellamp met zware granieten voet.
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#20Een 18 karaats geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en twee robijnen met een gezamelijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring "you and me" set with small brilliant diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 450 / 500 -
#593Kaiser W. GermanyEen paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
A pair of bowls marked MING, Asian scene bird on branch.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 40 / 50