Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ronde plaquette van brons met het wapen van Antwerpen in reliëf, afkomstig van een Antwerpse sleepboot.

Een ronde plaquette van brons met het wapen van Antwerpen in reliëf, afkomstig van een Antwerpse sleepboot.

Plaquette ronde en bronze avec l’arme d’Anvers en relief. Provenant d’un remorqueur anversois.
SKU: 2709160751.
Category: Brons.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #751
Estimate: € 55 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #191
    Antoine Barye

    “Vechtende adelaars”. Een groep van bruingepatineerd brons met ivoren snavels. Toegeschreven aan.

    “Combat d’aigles”. Groupe en bronze à patine brune. Becs en ivoire. Attribué à.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #257

    “Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van gepatineerd brons op marmeren sokkels.

    “Couple de musiciens”. Paire de statuettes en bronze à patine brune sur socles en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #207
    Spilliart

    Een damesbuste van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    Buste de femme en bronze à patine brune. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #211

    “Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.

    “Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #691

    Een Chinese balustervaas van brons, gedecoreerd met een draak langs de hals en een voorstelling in een cartouche op de buik. Onderaan gesigneerd.

    Vase balustre en bronze décoré d’un dragon sur le col et d’une scène mythique dans une réserve. Marque sous la base. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #617

    Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.

    Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #698

    Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.

    Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #203
    Emile Louis Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Archer”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Archer”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #601

    Een gestileerde zittende jaguar van brons.

    Jaguar stylisé en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #193

    “Leeuw met slang”. Een groep van donkergepatineerd brons op een zwartmarmeren sokkel naar een werk van Antoine Barye

    “Lion et serpent”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre par Antoine Barye.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #495

    Een paar bronzen kandelaars in empirestijl in de vorm van zittende sfinxen op een marmeren sokkel.

    Paire de candélabres en bronze de style Empire en forme de sphinx assis sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #413

    Een inktstelletje van zamak met een lamp (fitting gebroken) en een hondje en een ronde plaquette met een afbeelding van Napoleon Bonaparte in reliëf.

    Encrier en régule avec lampe (douille cassée) et un petit chien et une plaquette ronde représentant Napoléon en relief.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #419

    Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.

    Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #623

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.

    “Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #589

    “Handen”. Een groepje van donkergepatineerd brons naar een werk van Rodin.

    “Mains”. Groupe en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. l: 9 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #183
    Georges Van Der Straeten
    Period: 1856 - 1926

    Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.

    Petit buste de dame en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #608

    Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.

    Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #187
    Sylvain Kinsburger
    Period: 1855 - 1935

    Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.

    Petit buste de dame en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #197

    “Zien en zwijgen”. Een paar beelden van bruingepatineerd brons op arduinen sokkels naar werken van Salvador Dali.

    “Voire et se taire”. Paire de sculptures en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille d’après des oeuvres par Salvador Dali.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #409

    Een bronzen jardinière, versierd met damesbustes- en hoofden en bloemen. Tijdperk Art nouveau.

    Jardinière en bronze décorée de bustes et têtes de femme et de fleurs. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #693

    Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.

    Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #237

    “Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.

    “Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #677

    Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.

    Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #373

    Twee wandlampen van goudgepatineerd brons in de vorm van door een strik gedragen fakkels. Lodewijk XVI-stijl. Glazen kapjes manco.

    Deux appliques en bronze doré en forme de torches aux rubans. Style Louis XVI. Un abat-jour en verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 180

Other lots in this auction

  • #703

    Pendule van diverse soorten marmer. Met sleutel en slinger. Omstreeks 1910.

    Pendule en différentes sortes de marbre. Avec clé et balancier. Vers 1910.
    No longer available
    Dim. H. 25,5, B. 40,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #513

    Een zittende Boeddha en een voorstelling van Ganesh.

    Bouddha assis et représentation de Ganesha.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #726

    Een salontafel met vier plexiglazen poten en twee glazen bladen.

    Table de salon à quatre pieds en plexiglas et avec deux tablettes en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #754
    Marie-Elise
    Period: Rupelmonde 1934

    “Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96. Ps. Lisette Meyers.
    No longer available
    Dim. 28 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #791
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 180° / 240
  • #570

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 4000 / 5000
  • #200

    Een 18 karaats geel gouden parure bestaande uit een halssnoer, een paar oorbellen en een ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,25 ct. een centrale opaal van ± 6 ct. en parels. In de originele doosjes.

    Parure extraordinaire en or jaune 18 ct comprenant un collier, une paire de boucles d’oreilles et une bague sertis de brillants ayant un poids totale de ± 2,25 ct et d’une opaline centrale de ± 6 ct et de perles. Dans les boîtes d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto 49,66 g
    Estimate: € 3500 / 4500
  • #157

    Collectie zeldzame vlinders en insecten. In vijf lijstjes met glas.

    Collection de papillons et d’insectes exotiques. Dans cinq cadres vitrés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #583

    Een paar kraagvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met landschapsdecors in cartouches.

    Paire de petits vases évasés en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de paysages dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #530

    Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.

    Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #528

    Acht diverse hoofdjes van terracotta en kalksteen (enige kleine letsels). Zuid-Amerika.

    Huit petites têtes diverses en terre cuite et calcaire (quelques petits dégâts). Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. H. ± 10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #89

    Een paar maatbekers van blauw en wit aardewerk. Brussel, omstreeks 1800.

    Paire de chopes en faïence bleue et blanche. Bruxelles vers 1800.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More