#118
Een groot plaasteren paardenhoofd.
Grande tête de cheval en plâtre.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#637
Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 200 / 220 -
#41
Drageoir van porselein met bloemendecor. Op gegoten metalen voet.
Drageoir en porcelaine à décor de fleurs. Sur base en fonte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#823
Een ronde mahoniehouten tafel op centrale poot, eindigend in voluten.
Une table ronde en acajou sur un pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#64Jean DonnayPeriod: Chératte 1897-1992
“Golgotha”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
“Golgotha”. Eau-forte. Signée et numérotée 5/50 hors planche.No longer availableDim. 60 x 55,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#423
Een mandje van geglazuurd terracotta, getekend ‘Elexander’.
Un petit panier en terre cuite glaçuré. Signé ‘Elexander’.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 26 / 30 -
#501
Gelede helmmasker van gebeeldhouwd hout. Yoruba, Nigeria.
Masque casque Gelede en bois sculpté. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 100 / 180 -
#172Willem Jodocus EngelbertsPeriod: 1809 - 1887
“Man bij een deurpost met blaffend hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Homme et petit chien aboyant auprès d’une porte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.No longer availableDim. 29 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#5
Un ensemble de missel Art Déco en cuir avec un porte-monnaie et un rosaire dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#153
Een baardmankruik van steengoed.
#453
Een paar dekselvazen van Imariporselein met bloemendecors. Enkele randschilfers en een restauratie aan één van de deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari décors de fleurs. Quelques éclats au rebord et une restauration sur un couvercle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#170
Een 18 karaats geel gouden zegelring met de letter B.
Une chevalière en or jaune 18 ct, lettre B.No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 200 / 250