Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rostrum van een zaagvis op houten sokkel.

Een rostrum van een zaagvis op houten sokkel.

Un rostre d’un poisson scie sur un socle en bois.
Dim. h: 119 cm (z.s.)
SKU: 2808180217.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 320 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #174
    G. Vander Cammen

    “Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 110 x 158 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #288

    Een groot bord van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen, vazen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor bleu sur blanc de fleurs, vases et oiseaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #757

    “De verliefden”. Een groepje van monochroom wit biscuit op messingen voetstuk. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    ”Les amoureux”. Un groupe en biscuit monochrome blanc sur pied en laiton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #76

    Een handgeknoopt Perzisch karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 222 x 137 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #366

    Twee handgeknoopte Morikarpetjes.

    Deux carpettes nouées main de Mori.
    No longer available
    Dim. 64 x 52 cm; 126 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #449

    “Jonge vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Jean Gabriel Domergue’.

    “Jeunes femmes”. Aquarelle sur papier. Signée Jean Gabriel Domergue.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #50

    Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. SI 3.

    Bague en or jaune 14 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct SI 3.
    No longer available
    Dim. 2,88 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #752
    Anton Mauve
    Period: 1838 - 1888

    “Koe”. Een studietekening. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.

    ”Vache”. Une étude. Fusain sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 15 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #680

    Een Chinese kast van gelakt hout met vier deuren en met los onderste deel. Versierd met een decor van vogels op bloeiende struiken.

    Une armoire chinoise en bois laqué à quatre portes et une partie en dessous détachée. Décoration d’oiseaux sur des buissons.
    No longer available
    Dim. 152 x 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #65

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge in originele doos.

    Un remontoir en or jaune 18 ct. dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 22,90 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #11

    Een gebeeldhouwd houten bureaustelletje met twee glazen inktpotten en een doosje, versierd met twee vogeltjes bij een nest op het deksel.

    Une garniture de bureau comprenant deux pots à encre et une petite boite au décor de deux oiseaux auprès de leur nid sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. b: 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #295

    Een 18 karaats wit en geel ring bezet met bolletjes en vijf kleine diamantjes.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de petites boules et cinq petits diamants.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More