#142Denmark‘Dead letters, three books cut up’, A.1.7.95. Een triptiek, getekend Denmark.
'Dead letters, three books cut up', A.1.7.95. A triptych, signed Denmark.No longer availableDim. 12.5 x 13.5 per blokEstimate: € 3000 / 4000 -
#562Jos Moens“Landschappen”. Een paar litho’s. Gesigneerd en genummerd 5/22 buiten de plaat. Gedrukt in het Masereelcentrum te Kasterlee.
#157Een paar marmeren cassolettes in gevlamd marmer met bronzen beslag in de vorm van guirlandes.
#455Een bronzen armband met gegraveerde lijnen in het decor. Vermoedelijk Oud-Romeins.
#123ChanelEen zijden sjaal in originele doos.
#237Christian DelvauxEen lichtblauwe geldbeugel van crispy leder.
#509Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
#299‘Vaartuigen op woelige zee’, waterverf op papier, onleesbaar gesigneerd.
"Vessels on a stormy sea," watercolor on paper, signature illegible.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#259Varia Grafisch werk: Claude Alard (°Fleurus 1939), 9 versies van een beeldhouwwerk. Fotogravure. Gesigneerd en gedateerd 1978. 4 diverse linosnedes, waarvan “Negro-Canaille” gemonogrammeerd door Henry Van Straten en één gesigneerd Van Loock. “Xylo”, een map met 12 lino’s en houtsneden van de Koninklijke Academie van Antwerpen, jaar 1975-1976. Diverse gravures en facsimiles m.b.t. het Rockoxhuis (Ed. KBC). En enkele andere (o.m. Linnig).
Various Graphic Works: Claude Alard (born Fleurus 1939), 9 versions of a sculpture. Photogravure. Signed and dated 1978. 4 different linocuts, including "Negro-Canaille" monogrammed by Henry Van Straten and one signed Van Loock. "Xylo," a portfolio containing 12 linocuts and woodcuts from the Royal Academy of Antwerp, year 1975-1976. Various engravings and facsimiles related to the Rockox House (Ed. KBC). And a few others (including Linnig).No longer availableEstimate: € 20 / 30