#219Jozef Adriaan Callaerts“Vissersboten aan de kade te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fishermen boats at the harbor in Antwerp." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 54 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#596Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 310 x 124 cmEstimate: € 60 / 80 -
#358Een reclamebord, Boch Frères, onderaan gemerkt Boch Frères La Louvière.
A billboard, Boch Frères, marked at the bottom Boch Frères La Louvière.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
#454Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
#167Een van 3 Keltisch bronzen bijlkoppen, waarvan 1 met dopsleutel, type Armoricaans. Vermoedelijk 1350 – 1150 v.Chr.
One of three Celtic bronze axe heads, one of which has a spanner, Armorican type. Presumably 1350 - 1150 BC.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 200 / 300 -
#115Een lot van 2 uit been gesculpteerde Romeinse plaquettes met erotisch tafereel.
A set of 2 carved Roman plaquettes in bone depicting an erotic scene.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#246Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#100Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
#88Bert Nienhuis De DistelPeriod: 1890-1919Een geglazuurd, meerkleurige aardewerken vaas. Art Nouveau, toegeschreven aan Bert Nienhuis voor De Distel, Amsterdam. Diverse lichte breuk-en haarlijntjes aanwezig. Onderaan gemerkt.
A glazed, multicolored earthenware vase. Art Nouveau, attributed to Bert Nienhuis for De Distel, Amsterdam. Several minor cracks and hairlines present. Marked on the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø20cmEstimate: € 150 / 200