Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt ‘LPK’. Omstreeks 1800.

Een schotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt ‘LPK’. Omstreeks 1800.

Plat en faïence bleue et blanche. Marque LPK au verso. Vers 1800.
Dim. Ø: 34 cm
SKU: 2405160407.
Category: Aardewerk.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #407
Estimate: € 5à / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #635

    Een gevarieerd lot aardewerk en porselein met o.a. Delftse vaasjes, een Chinese schotel, schaaltjes, kopjes, ...

    Lot varié de faïences et de porcelaines dont vases en Delft, un plat chinois, des petits plats, des tasses etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #397

    Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een tuin in het decor en het ander met bloemen en een vlinder. Delft, XVIIIe eeuw. Lichte randschade.

    Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une représentant un jardin, l’autre des fleurs et un papillon. Delft, XVIIIe siècle. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #10

    Een driedelig kaststel in art nouveaustijl, bestaande uit een jardinière en twee vazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cheminée art nouveau comprenant une jardinière et deux vases en faïence polychrome décorés de fleurs en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #757

    Een Delftse dekselvaas van blauw en wit aardewerk. Beschadigingen. XVIIIe eeuw.

    Vase couvert en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIIe siècle. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 10à
  • #15

    Een driedelig kaststel, bestaande uit een jardinière en twee vazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een disteldecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cheminée comprenant une jardinière et deux vases en faïence polychrome décoré de chardons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #411

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #311
    Boch La Louvière.

    Twee aardewerken vaasjes met een meerkleurig decor op gele fond. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco. Kleine schilfers onderaan.

    Deux petits vases en faïence à décor polychrome sur fond jaune. Marque sous la base. Epoque art déco. Petits éclats à la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #287

    Een paar hondjes van crackleware. Gemerkt met label ‘BBB’.

    Paire de petits chiens en crackleware. Marque BBB sur une étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #738

    Een dekselvaas en een terrine van blauw en wit aardewerk. Delft, resp. XVIIIe en XIXe eeuw. Beide zonder deksel.

    Vase et terrine en faïence bleue et blanche. Delft, respectivement XVIIIe et XIXe siècle. Couvercles manquent.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #212
    Beswick, England

    Een lot van negen paarden van wit en meerkleurig aardewerk. We voegen er een meerkleurige haan aan toe. Het merendeel gemerkt. Eén pootje gerestaureerd.

    Lot de neuf chevaux en faïence blanche et polychrome. Nous ajoutons un coq en faïence polychrome. La plupart avec marques. Un pied restauré.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #423

    Een bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor op het plat. Achteraan gemerkt. XVIIIde eeuw.

    Assiette en faïence polychrome à décor à la chinoise. Marque au verso. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 23,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #252

    Elf Delftse tegels met diverse decors. Omstreeks 1800.

    Onze carreaux de Delft aux différents décors. Vers 1800.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #398

    Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een bloemendecor, het ander met een liggend hert op het plat en beiden met gele rand. Delft, XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une à décor de fleurs, l’autre avec un cerf couché. Bords jaunes. Delft, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #688

    Een pique-fleur van blauw geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant. Omstreeks 1930.

    Pique-fleurs en faïence bleue en forme d’un éléphant. Période art déco.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #93

    “Het damspel”. Een groep van meerkleurig porselein in de stijl van Capodimonte. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.

    “Le jeu de dames”. Groupe en porcelaine polychrome. Travail italien, marque “Capodimonte” sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    Een vijfdelig lampetstel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt B & Co, Limoges.

    Garniture de lavabo cinq pièces en porcelaine polychrome et dorée. Marque B & Co, Limoges sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #560

    Een grote en een kleine vaas van Belgisch aardewerk, waarbij de eerste met een decor van vogels in riethalmen en het tweede met een gestileerde bloem.

    Un grand et un petit vase en faïence belge dont le premier à décor d’oiseaux dans des branches d’osier, le deuxième décoré d’une fleur stylisée.
    No longer available
    Dim. h: 52 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #268
    Boch

    Een vaasje van blauw aardewerk. Onderaan gemerkt. Vorm 1005.

    Petit vase en faïence monochrome blanche. Marque sous la base. Forme 1005.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 65 / 70
  • #663
    Valauris

    Een koffieservies van meerkleurig geglazuurd aardewerk voor vier personen. Gemerkt.

    Service à café en faïence noir et rouge pour quatre personnes. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #433

    Een achthoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor en bovenaan getooid met een leeuw.

    Vase couvert octogonal en faïence polychrome de Delft à décor de fleurs. Frétel en forme de lion.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #448

    Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.

    Vase couvert en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 90
  • #667

    Een paar lampenvoeten van blauw geglazuurd crackleware.

    Paire de pieds de lampes en faïence crackleware bleue.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Een lot porselein, bestaande uit een zingend engeltje en een groepje van een jongetje en een meisje van Goebel, een engeltje met fluit van Lladro en een porseleinen vogeltje.

    Lot de porcelaines comprenant un angelot chantant et un groupe d’un petit garçon et une petite fille par Goebel, un angelot jouant la flûte par Lladro et un oiseau en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #578

    Een lot van elf voorwerpen van steengoed, bestaande uit kruikjes, kandelaars, enz.

    Lot de onze objets en grès comprenant des cruches, des candélabres etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #247
    Bouret

    “Herderinnetje”. Een bronzen beeld met onderschrift: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Jeune bergère”. Sculpture en bronze, souscrit: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Signée, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #485

    Een oud album “Schwaneberger Briefmarken-Album Europa”, matig gevuld met postzegels, overwegend uit de XIXde en eerste derde XXste eeuw. Evenals een oud facturenboek, met zegels uit de Overzeese Gebieden uit dezelfde periode. Vele losse zegels en toevoegingen. We voegen er een Edelweis-album aan toe met Belgisch Luchtpost-en telegraafzegels en voorgedrukte zegels en een album met overwegend spoorwegzegels. En tenslotte een klein FDC-album met Sabena-omslagen met MK-afstempeling.

    Un ancien album “Schwaneberger Briefmarken-Album Europa”, contenant des timbres postes, en majorité du XIXe et le premier tiers du XXe siècle. Ainsi qu’un ancien livre de comptabilité avec des timbres des Pays d’Outremer de la même période. Beaucoup de timbres dépareillés. Nous ajoutons un album Edelweis contenant des timbres aériens et télégraphe, des timbres pre-oblitérés et un album avec surtout des timbres des chemins de fer. Finalement un petit album FDC aux enveloppes de Sabena aux affranc(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #262
    Albert Geudens

    “Interieurs”. Een paar kleurenlitho’s. Gesigneerd en genummerd 247/300 resp. E.A. buiten de plaat.

    “Intérieurs”. Une paire de lithos en couleurs. Signées et numérotées 247/300 respectivement E.A. hors planche.
    No longer available
    Dim. 40x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572

    Zes mahoniehouten stoelen in Engelse stijl met een bijbehorende armstoel. Eén rugleuning licht beschadigd.

    Six chaises en acajou de style anglais et un fauteuil assorti. Un dossier légèrement endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #143

    “Het gevonden nestje”. Een bronzen groep met meerkleurig patina op een marmeren voetstuk. Naar een werk van A. Carrier.

    “Deux enfants et le nid trouvez”. Groupe en bronze à patine polychrome sur socle en marbre. D’après Carrier.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #599

    Een ovale spiegel met vergulde lijst en kroon.

    Miroir ovale dans un cadre doré surmonté d’une couronne.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #484
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    “Landschap met vijver en hoeven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1905.

    “Paysage à l’étang et aux fermes”. Huile sur toile. Signée et datée 1905.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #531

    Een paar vazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloesems. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés d’arbres en fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Een eettafel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl met zes bijbehorende stoelen met gecanneerde rug. Schade aan het vlechtwerk.

    Table à dîner en chêne sculpté de style Louis XV et six chaises assorties aux dossiers cannés. Cannage usé.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #521

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van geisha’s in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de longues élises. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Een grote buikvaas van meerkleurig Belgisch aardewerk, versierd met bloemen en een vogel in hoogreliëf.

    Grand vases pansu en faïence belge polychrome. Décor de fleurs et d’un oiseau en relief. Deux anses.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #639
    B. Bloms

    “Winterlandschap met roeiboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver à la chaloupe”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 64 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More