#97Een kolompendule van hout en geel koper.
#245Een klokje van gefineerd hout en koper in art decostijl, boven- en onderaan versierd met de dierenriem.
#455Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 30à -
#410Een lot van acht kleine staande koekoeksklokjes van hout en kunststof.
#425Een staande klok in een gesculpteerd eikenhouten kast met een geelkoperen werk. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne sculpté à mouvement en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 200 / 240 -
#303HermleEen tafelklokje van geel koper met glazen raampjes.
#645Een wandklok van gesculpteerd eikenhout met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en chêne sculpté aux chiffres romaine émaillés.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
Pendule à colonnes en marbre rose et bronze. Cadran en émail blanc. A réviser. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200
#514Drie Japanse prenten met acteurs. Omstreeks 1820.
Trois estampes japonaises représentant des acteurs du théâtre kabuki. Vers 1820.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#719P. Young“Kaasmarkt”. Scène van ingelegd en gekleurd hout. Gesigneerd.
“Marché au fromage”. Scène en bois incrusté et coloré. Signé.No longer availableDim. 106 x 46,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#205Lancôme“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#314Een handgeknoopt Perzische wollen karpet.
#337Een punchbowl met zes kopjes van geslepen en bruinrood gekleurd kristal. Lepel ontbreekt.
Bol à punch et six tasses en cristal taillé coloré brun-rouge dans la masse. Sans louche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1Léon Bureau“Fazant”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Gesigneerd.
“Faisan”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 800 / 900 -
#250Een wandklokje van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI- inspiratie.
Pendule murale en bois doré de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#231Een zilveren koffiekan in Engelse stijl met geribde buik en deksel en met houten handvat. Gemerkt van Wolfers, 800‰. 945 g bruto.
Petite table Pembroke à deux tiroirs. Placage endommagé. Angleterre, époque Victoria.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#548Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van adellijke personages in een interieur. Onderaan gemerkt.
Deux fauteuils à la reine en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120