#68AP, Meissen
Een sierbord met een meerkleurig Japans decor van een draak. Onderaan gemerkt. Met staandertje.
Une assiette décorative avec une décoration japonaise multicolore représentant un dragon. Marquée en bas. Avec support.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. Ø: 24,5 cm -
#64Royal Doulton, England
“Dames”. Twee grote en twee kleinere meerkleurige beeldjes. Bijgevoegd een beeldje “Cruella De Vil”. Allen gemerkt onderaan.
Ladies . Deux grandes et deux plus petites figurines multicolores. Attaché une figurine Cruella De Vil . Tous marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 9 - 20 cm -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. 32 x 32 cm -
#87
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 60 x 50 cm -
#11
Een reeks van twaalf XIX eeuwse tinnen schotels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. Ø 32 cm -
#51
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 € -
#33
“Personages”. Gouache op zijde. Chinees werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 26 x 10 cm -
#17Charles Van GinsbergenPeriod: °1942
“Zonder titel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat. Artiestenproef.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 52 x 36 cmEstimate: € 30/50 -
#105
Een parasol met kunststoffen handvat in de vorm van een pierrot.
Une ombrelle avec une poignée en plastique représentant un pierrot.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 75 cm -
#115
No longer availableOnline onlyActive bid: 0.10 € -
#98
Een messingen blaker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 12 cm -
#112
Een groot lot varia.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60