Similar lots by type
-
#383Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
Coupe en cristal bleu aux figures géométriques vers la base.No longer availableDim. h 13 cm; b 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#804Een reeks van zes wijnglazen van geslepen rood Boheems kristal. We voegen er drie kleurloze glazen karaffen aan toe.
Une série de six verres à vin en cristal de Bohème rouge taillé. Nous ajoutons trois carafes incolores.No longer availableDim. h: 23 & 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#778Val St. LambertEen grote vaas van kleurloos en rood kristal. Gemerkt met label.
Un grand vase en cristal rouge et incolore. Marque et label.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
#2Val St. LambertEen grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25 / 30 -
#128Val St. LambertEen paar zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore. Portent une marque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 140 -
#13Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.
Bol en cristal taillé incolore sur piédouche.No longer availableDim. H 16,5 cm; D 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#398BacaratEen siervaas op voet van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase décoratif sur pied en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#803Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#767Drie boterstolpen en een coupe van geslepen kleurloos kristal.
Trois beurriers et une coupe en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#148Val St. LambertEen garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.
Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.No longer availableDim. h: 40,5 & 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#769Bayel, FranceEen glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#807Een kleurloos kristallen karaf met drie borreltjes, versierd met zwarte voetjes en met zwarte stop.
Une carafe en cristal incolore et bouchon noir, ainsi que trois verres à goutte, le tout décorée de petits pieds.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#351Val St. LambertEen kom met schotel van geslepen kleurloos kristal met vergulde monturen. Beide gemerkt.
Bol et plat en cristal taillé incolore aux montures dorées. Avec marques.No longer availableDim. Ø: 23 & 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#595Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#709Een grote sierkaraf van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Une grande carafe de décoration en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
#791Een karafje en zes borrelglaasjes van mauve en kleurloos geslepen Boheems kristal. Op presenteerspiegeltje.
Une carafe et six petits verres à goutte en cristal de Bohème taillé incolore et mauve. Sur un petit plateau miroir.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#399Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#381Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.
Un vase en cristal incolore et mauve. travail italien.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#417Val St. LambertEen lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#438Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de drageoirs en cristal incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#371Een vaas van geblazen kleurloos kristal en een geslepen kleurloze coupe met vergulde rand. Beide gemerkt onderaan.
Un vase en cristal soufflé et une coupe en cristal incolore taillé avec rebord en dorure. Marques sous la base.No longer availableDim. h: 19; Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#421Val St. LambertEen groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.
Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#641Een paar windlichten van geslepen kleurloos kristal met getorste ribben. Eén met schilfer aan de voet.
Une paire de lanternes en cristal incolore taillé et côtes torsadées. Une porte un éclat au pied.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#811Een reeks van zes gekleurde wijnglazen van geslepen kristal.
Une série de six verres à vin de couleur en cristal taillé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#52Fr. Nobis“Hij gaat zijn weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Il va son chemin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol. Slijtage.
Petite carpette ancienne en laine. Usures.No longer availableDim. 156 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#336Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120 / 180 -
#79Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Landschap”. Bistertekening. Gesigneerd.
“Paysage”. Dessin en bister. Signé.No longer availableDim. 27,5 x 37,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#819Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#732A. Steel“Nachtelijk plattelandszicht”. Olieverf op paneel.
”Vue nocturne sur la campagne”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 160 -
#69Geo Ten Berge“Groene kade, Brugge”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Als voorontwerp voor een ets.
“Quai vert, Bruges”. Aquarelle sur papier. Signée. Croquis pour une eau-forte.No longer availableDim. 37 x 51 cmEstimate: € 25 / 35 -
#627“De Oude Man van de Zuidpool”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste kwart XXe eeuw.
“Shichi Fukujin”. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 200 / 250 -
#317Een smeedijzeren rokersstelletje, versierd met bladermotieven.
Une garniture de fumeur en fer forgé, décoration de motifs de feuilles.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60 / 100 -
#339Bernard JanssenPeriod: 1899 - 1963“Volmolen te Lier” & “De klappeien”. Twee ingekleurde etsen, waarvan het tweede naar een werk van Opsomer.
”Volmolen à Lier” & “De klappeien”. Deux eaux-fortes en couleurs, dont la deuxième d’après une oeuvre de Opsomer.No longer availableDim. 17 x 24,5 &19,5 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#832Een reeks van zeven stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.
Une série de sept chaises en hêtre courbé à la vapeur, d’après le style de Thonet.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#715Een kruisbeeld van gepolychromeerd en goudgepatineerd plaaster met een verzilverde corpus en een voorstelling van het Lam Gods aan de basis. Onder grote stolp.
Un crucifix en plâtre polychrome et patine doré au corpus argenté et une représentation de l’Adoration de l’Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30 / 40

