Similar lots by type
-
#702
Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. h: 63 & 31 cmEstimate: € 80/120 -
#661
Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150/180 -
#717
Een zittende Guanyin met twee kindjes. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et deux enfants. Porcelaine monochrome blanche, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#618
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van perziken, vleermuizen en pauwen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pêches, chauve-souris et paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140/160 -
#595
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25/45 -
#617
Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220/260 -
#727
“Guanyin met bal”. Een beeldje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
”Guan Yin et boule”. Une statue en porcelaine blanche monochrome, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#708
Een antieke gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor de paysage bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65/75 -
#691
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/100 -
#767
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#657
Een Chinese wandplaquette van blauw en wit porselein met een voorstelling van een Guanyin in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette murale chinoise en porcelaine bleue et blanche, représentation de Guan Yin en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 220/260 -
#603
Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320/400 -
#697
Een schotel van Chinees porselein met blauw op wit decor in de stijl van het Wanli-porselein.
Un plat en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc , style porcelaine de Wanli.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#707
Drie schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Haarscheuren en schilfers.
Trois plats en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc. Cheveux et éclats.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 85/100 -
#862
Een paar borden van Imari-porselein met geribde vleugel en een decor van een cachepot met bloemen op het plat. We voegen er een kleiner, gelijkaardig bordje aan toe.
Deux assiettes en porcelaine Imari aux ailes côtelées et aux décors de cache-pot et fleurs sur le plat. Nous ajoutons une assiette plus petite et semblable.No longer availableDim. Ø: 19 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#627
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/240 -
#900
“Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.
”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.No longer availableDim. h: 12 & 16 cmEstimate: € 32/40 -
#687
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloesems en vogels en het deksel getooid met een Fo-hond.
Un vase couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de floraisons et oiseaux, couvercle décoré d’un chien Fo.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/180 -
#153
Twee siervazen van kobaltblauw porselein in de stijl van Sèvres met bronzen voet en monturen en met meerkleurige decors van een koppel in een landschap in een cartouche, omringd met vergulde versieringen. Achteraan gemerkt “A.C.F.”
Deux vases en porcelaine bleu cobalt, style de Sèvres, pied et montures en bronze et décors de couple dans un paysage en cartouche. marque “A.C.F” au dos.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 120/200 -
#726
Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80/120 -
#747
Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160/180 -
#893Aynsley
Een Engels theeservies van wit, kobaltblauw en verguld porselein, bestaande uit theekopjes met onderschoteltjes en met bordjes. Compleet voor twaalf personen.
Un service à thé anglais en porcelaine cobalt, blanche et dorée, comprenant tasses et sous-tasses et assiettes. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#651
Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120/160 -
#653
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#426
Een klein houten ladenkastje in Regencestijl met twee laden. Linker achterpoot beschadigd.
Une petite armoire à tiroirs à deux tiroirs, style Régence. Pied gauche arrière endommagé.No longer availableDim. 68 x 54 x 33 cmEstimate: € 20/25 -
#259Dominique d’OrangePeriod: °1948
“Tuingezicht met tafel en stoeltje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1996.
”Scène de jardin, table et chaises”. Huile sur toile. Signée et datée 1996.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 320/380 -
#445
Bestek van verzilverd metaal. Gemerkt CC en 100.
Un service à couvert en métal argenté. Marque CC et 100.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#416
Een koperen haardgarnituur, bestaande uit een pauwstaarthaardscherm, twee haardstellen, een houtbak, een paar vuurbokken en een staander voor lucifers.
Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#425Guy (?) Lemaire
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#290
Een 18 karaats wit en geel gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct.
Une demie alliance en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,68 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 550/650 -
#844
Een lot glaswerk, bestaande uit een kleurloze kokervaas, een taartenstaander en een schenkkan. De laatste met barst.
Un lot de verre, comprenant un vase cylindrique incolore, un plat à tarte sur pied et une verseuse (éclat).No longer availableDim. h: 31 & 19 cm Ø: 31 cmEstimate: € 25/35 -
#878
Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.
Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#776
Mechanisch wandtapijt. Met certificaat.
Un tapis mural mécanique. Avec certificat.No longer availableDim. 295 x 130 cmEstimate: € 100/120 -
#226
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#510
Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
Un serre-lettres en laiton et coquille et corail sang.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#13Sitzendorf
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple”. Deux statues en porcelaine polychrome. Signature à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60