Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tandartsenboor met pedaalaandrijving.

Een tandartsboor met pedaalaandrijving.

Une perceuse dentaire avec entraînement par pédale.
Dim. h: 140 cm
SKU: 1711200388.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #388
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #296

    Een lage ovale Chinese tafel, versierd met een gesculpteerd decor van krijgers onder glas. et zes krukjes.

    Une table chinoise basse ovale, décorée d'un décor sculpté de guerriers sous verre. Avec six tabourets.
    No longer available
    Dim. 54 x 120 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #294

    Een grote schotel van cloisonné op messing, versierd met een bloemendecor. Met staander.

    Grand plat en cloisonné sur laiton, décoré d'un décor floral. Avec support.
    No longer available
    Dim. Ø: 38,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (één wijzer onbreekt en het glas is gebroken).

    Une montre de poche en or jaune 18 carats. (Il manque une main et le verre est fissuré).
    No longer available
    Dim. bruto: 59,45 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #229
    Luc De Keyser

    “Sponsored by God”. Olieverf en collage op doek. Gesigneerd en gedateerd Barcelona 90-91.

    Parrainé par Dieu . Huile et collage sur toile. Signé et daté Barcelone 90-91.
    No longer available
    Dim. 154 x 139 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #71

    Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).

    Une paire de vases en faïence. Période Sung (960 - 1279).
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171

    “Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, naar een werk van Dimitri Chiparus.

    Danseur . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir, d'après une œuvre de Dimitri Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #162
    Henrick Vader

    “Vissersboten in volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Bateaux de pêche en haute mer . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #87

    Afrikaanse vrouw met hoofddeksel”. Afrikaans ivoren snijwerk. Met CITES-certificaat. Pré 1975.

    Femme africaine avec coiffe. Sculpture en ivoire africain. Avec certificat CITES. Avant 1975.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #209

    Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.

    Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.
    No longer available
    Dim. 105 x 93 cm (met kader)
    Estimate: € 420 / 480
  • #89

    Compositie in rood, wit en zwart. Achteraan gemerkt IMI en IK90.

    Composition en rouge, blanc et noir. Marqué à l'arrière IMI et IK90.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    Vitrine van gefineerd hout met één beglaase deur en bronsbeslag. Empire-stijl.

    Vitrine en bois de placage avec une porte vitrée et garnitures en bronze. Style Empire.
    No longer available
    Dim. 175 x 75 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #283

    Lot Franstalige stripverhalen. Weinberg. “Dan Cooper” (5). Giraud. “Blueberry” (14). Jijé, Uderzo e.a. “Tanguy & Laverdure” (10). Graton. “Michel Vaillant” (26). En 5 andere. Sommige sletig.

    Lot d’albums de bandes dessinées en Français. Weinberg. “Dan Cooper” (5). Giraud. “Blueberry” (14). Jijé, Uderzo e.a. “Tanguy & Laverdure” (10). Graton. “Michel Vaillant” (26). Et 5 autres. Certains usés.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More