Other lots in this auction
-
#219
Modern glasraam. Gesigneerd.
Vitrail moderne. Signé.No longer availableDim. 131 x 83 cmEstimate: € 200/300 -
#338
Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#154Frans Simons
“Slagveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Champs de bataille . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 200/300 -
#334Goebel, Germany
“Heavenly angel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.21/II.
Heavenly angel . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 21 / II.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90/110 -
#203
“Marianne”. Een bronzen beeld op zwart arduinen sokkel naar een werk van Lafon-Mollo. Met bronsgarantiestempel.
Marianne . Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue noire d'après une œuvre de Lafon-Mollo. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/180 -
#327
“Volksfiguur met holleblokken”. Beeld van groen geglazuurd aardewerk.
Figurine folklorique à blocs creux . Image de faïence verte émaillée.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 80/100 -
#367Alice Heath
Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Mère et enfant dansant. Image. Signé.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40/60 -
#69Marie-Thérèse FayetPeriod: °1934
“Marée Basse”. Een gekleurde blinddruk. Gesigneerd en genummerd 11/30.
Marée Basse . Un gaufrage en couleur. Signé et numéroté 11/30.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#88Boch Frères Keramis
Art deco vaas van aardewerk met reliëfdecor. Gemerkt BFK, decor D3022, reliëfmerk 15 A/D.
Vase Art Déco en faïence à décor en relief. Marqué BFK, décor D3022, marque en relief 15 A / D.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 50/80 -
#393
Drie glaspasta vazen, waarvan één gemerkt Müller Frères, één in de geest van Loetz en één naar Romeins voorbeeld.
Trois vases en pâte de verre, un marqué Müller Frères, un dans l'esprit du Loetz et un d'après l'exemple romain.No longer availableDim. H. 21,5 - 19 - 13 cmEstimate: € 50/80 -
#342
Een studie van Antwerpse Mariabeelden op straathoeken, inkt op papier. Gesigneerd.
Une étude des statues anversoises de la Vierge Marie au coin des rues, encre sur papier. Signé.No longer availableDim. h: 33 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#137
“Man met paard en kat”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd.
Homme avec cheval et chat . Un okimono en ivoire finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 175/200