#128Een oud Afrikaanse houten doos met draaideksel.
#227BavariaEen groot lot porseleinen borden 46 stuks, twee theepotten, een terrine, twee melkkannen en 14 schotels met goudkleurige decoratie.
A large lot of porcelain plates, 46 pieces, two teapots, a tureen, two milk jugs, and 14 dishes with gold-colored decoration.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#124Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#214Een glazen stolp met houten voet.
#59Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
A vintage polychrome wooden statue of a cherub with gilded drapery. Marked on the back, made in Italy.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Een dienblad in verzilverd metaal, gemerkt Viners of Sheffield, alpha plate.
A silver-plated metal tray, marked Viners of Sheffield, alpha plate.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#57Een vintage wanddeco design plaaster beeldje met bloempot.
#110Een handbeschilderde vaas in opalineglas.
A hand-painted vase in opaline glass.No longer availableOnline onlyDim. h 31.5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#174Een lot van twee presenteerschalen van verzilverd metaal. Eén op voet, de andere op een draaischijf met glazen binnenschaal.
A lot of two silver-plated presentation trays. One on a base, the other on a turntable with a glass inner tray.No longer availableOnline onlyDim. h 13, Ø 25 cm & Ø 37 cmEstimate: € 40 / 60