#179Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
#281Een steelpan in verzilverd metaal op een onderstel met warmhouder. 5 delen.
#1Een zwarte ronde metalen gepekte maatbeker. 1/2 dekaliter, gemerkt J.J. Hardeman.
A black round metal pecked measuring cup. 1/2 decaliter, marked J.J. Hardeman.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
#191“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
#208Rörstrand“Julen”. Een lot van 7 blauw-wit porseleinen sierborden. Onderaan gemerkt, limited editions 1978-1983.
#38Jacky RolandEen vintage aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
#270Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#201Een decoratieve set in koper bestaande uit een dienblad met karaf en 6 glazen.
A decorative set in copper consisting of a tray with a decanter and 6 glasses.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#259Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
#269Een persglazen vaas.
#189Een gesculpteerde houten buste. Afrikaans werk.
A wooden sculpted bust. African work.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 15 / 25