#426Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#620WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#530Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#750Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#416Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#436Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#590Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#730GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#776Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#520Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een Boteh-motief.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#566SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#580Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#510IsfahanEen Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
#480Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
#610HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#550Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#500Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#720Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#740Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 143 x 106 cmEstimate: € 60 / 80
#101Johannes de Doper als Kind. Bronzen hoogreliëf naar een origineel door Desiderio de Setignano Bargillo (origineel van de XVde eeuw).
”Jean le Baptiste étant enfant”. Un haut-relief en bronze d’après un original par Desiderio de Setignano Bargillo ( original du XVème siècle).No longer availableDim. 49 x 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#276Een gebeeldhouwd houten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Une table de salon en bois sculpté et tablette cannée sous verre.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 30 / 40 -
#615Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (7 pièces entre janvier 1947 et mars 1949). 20,22,23,24 (couverture et caterne détachées) 25 (1 caterne détachée) 26 et 27. Usures, traces de papier collant et petits dégâts.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#150Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale intense tanzaniet van ± 3 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une tanzanite intensive centrale de ± 3 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#376Een houten piëdestal met twee entretoises. Begin XXe eeuw.
Un piédestal à deux entretoises. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 50 / 80 -
#482Christian Straetling“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
#335Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.