Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas en een pijpvormige asbak van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Val St. Lambert

Een vaas en een pijpvormige asbak van kleurloos kristal. Beide gemerkt.

Un vase et un cendrier en forme de pipe en cristal incolore. Tout deux marqués.
Dim. h: 16 & 6 cm
SKU: 1505180748.
Category: Kristal.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #748
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #608
    Val St. Lambert

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.

    Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #641
    Val St. Lambert

    Een soliflore op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal met in de massa groen gekleurde motieven. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase soliflore sur pied et un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse, motifs en couleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #623
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, kleurloos en groen gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met etiket.

    Un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse. Marque sous la base et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #621
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #613
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal met een rood ruitmotief. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Un vase en cristal taillé incolore et motif de losanges rouges. Marque sous la base et étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #772
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen rood en kleurloos kristal en een vaas op voet van kleurloos en groen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et rouge et un vase sur pied en cristal incolore et vert. Tout deux portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #732
    Val St. Lambert

    Een grote coupe van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe en cristal taillé incolore et rouge. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. ø: 31,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #397
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal.

    Un pied de lampe en cristal rose.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #368
    Val St. Lambert

    Een coupe op voet van geslepen kleurloos en rood glas.

    Une coupe sur pied en verre rouge et incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #378
    Val St. Lambert

    Een coupe van rood en kleurloos geslepen kristal.

    Une coupe en cristal taillé incolore et rouge.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #69
    Val St. Lambert

    Een grote coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe en cristal taillé incolore. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. : 30 cm
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #695

    Een koperen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met mauve en kleurloze kristallen pendeloques.

    Un petit lustre à six points lumineux avec des pendeloques en cristal mauve et incolore en décoration.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #359

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Schilfers aan de voet.

    Un vase en cristal taillé vert et incolore. Eclats au pied.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #594
    Bayel, France

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #247

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloos kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #631

    Een vaas van geslepen kleurloos en purper kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #187

    Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #612

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal met drie grote en twee kleine glazen.

    Carafe en cristal taillé incolore accompagnée de trois grands et deux petits verres.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #153

    Een paar vazen van blauw kristal op kleurloze voet, versierd met gravures.

    Paire de vases en cristal bleu sur piédouche incolore décorés de gravures.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #43

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #607

    Een karaf en zes gekleurde glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren. Op presentatiespiegel.

    Carafe et six verres colorés en cristal taillé de différentes couleurs. Sur miroir de présentation.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #13

    Drie geslepen kristallen vazen waarbij één groene op voet uit Bohemen en twee blauwe van Val St. Lambert.

    Trois vases en cristal taillé dont un vase sur pied vert Bohème et deux vases bleus de Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 12, 16 & 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #753

    Een lot kristal, bestaande uit een gekleurde lampenvoet, een kleurloze dubbele kandelaar en een schaaltje. De eerste twee eerste gemerkt van Val St. Lambert, het laatste Venetiaans.

    Un lot de cristal, comprenant un pied de lampe de couleur, un chandelier double incolore et une coupelle. Les deux premiers portent la marque Val St. Lambert, le dernier est vénitien.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409

    Een lot kristallen glazen bestaande uit water- , wijn- en champagne-glazen.

    Un lot de verres en cristal comprenant des verres à eau, des verres à vin et des verres à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #643
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #773

    Een gevarieerd lot kleurloos kristal, bestaande uit serveerschaaltjes, asbakken, een vleesmes, een belletje, enz. Enkele in originele dozen. Engels en Iers werk. We voegen er een geribd vaasje van Val St Lambert aan toe.

    Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant des coupelles de présentation, cendriers, un couteau à viande, une sonnette, etc. Quelques pièces dans leur boîte d’origine. Travail anglais et irlandais. Nous ajoutons un petit vase à côtes torses de Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #693

    Een lot van vijf kleurloze geslepen karaffen van glas en kristal.

    Un lot de cinq carafes en verre et cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243

    Een luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à huit bras lumineux avec des pendeloques en cristal en décoration.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #739

    Een glazenservies van rood kristal. Verschillende modellen, 32 stuks.

    Un service à verres en cristal rouge. Différents modèles, 32 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #117

    Een paar vazen op voet van kleurloos kristal met een vijf-traansmotief.

    Paire de vases sur piédouche en cristal incolore à motif aux cinq larmes.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 160 / 200
  • #779

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit een inktpot, een bolle vaas en een art deco parfumfles.

    Un lot divers en cristal, comprenant un pot à encre, un vase sphérique et une bouteille à parfum art déco.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #450

    Drie voorwerpen van kleurloos kristal, geslepen in briljantvorm.

    Trois objets en cristal incolore, taillés en forme de brillant.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #617

    “Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met beukenhouten kolf. Geproduceerd in de Manifattura italiana d'Armi in Brescia. Onklaar gemaakt.

    “Fucile Modello 1891”. Fusil italien 7,80 mm à verrou et au chargeur six coups. Crosse en frêne. Production de la Manifattura italiana d’Armi à Brescia. Démilitarisé.
    No longer available
    Dim. 130 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #250

    Een 18 karaats geel gouden armband, broche en ketting met hanger in blad vorm bezet met pareltjes. In etui.

    Bracelet, broche et pendentif avec chaîne en or jaune 18 ct en frome de feuilles, sertis se petites perles. Dans un étui.
    No longer available
    Dim. 17,61 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden in elkaar geweven schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct à motif en vannerie.
    No longer available
    Dim. 57,97 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #88

    Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.

    Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.
    No longer available
    Dim. H. 48,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #502

    “L’Illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1914 deel I; 1915 deel II; 1916, 1917, 1918 & 1919 delen I & II. We voegen er een uitgave van 1924 aan toe. 11 stuks.

    ”L’Illustration”. Un lot d’annuaires 1914 partie 8, 1915 partie II, 1916-1917-1918 et 1919 chaque fois en deux parties. Nous ajoutons un annuaire de 1924. 11 pièces.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #8
    Max Verboekel

    Twee kristallen vazen, onderaan gemerkt Maastricht.

    Deux vases en cristal, avec la marque Maastricht sous la base.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm & 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #217

    Een eikenhouten vitrinekast met drie deuren. XIXe eeuw.

    Vitrine en chêne ouvrant à trois portes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 280 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #242
    Roland De Winter

    “Zittende vrouw”. Een zeefdruk uit de reeks “De dans der uren”. Gesigneerd en genummerd X/50.

    “Femme assise”. Une sérigraphie venant de la série “La danse des heures”. Signée et numérotée X/50.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #774

    Een schouwgarnituurtje van drie hoornvaasjes van Brussels porselein met een verguld decor. Omstreeks 1900.

    Une garniture de cheminée comprenant trois cornets en porcelaine de Bruxelles, avec un décor doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #108
    Royal Worcester

    “The King Arthur plates”. Een serie van zes porseleinen borden, gedecoreerd met scènes uit het verhaal van Koning Arthur. Allen in originele doos.

    “The King Arthur plates”. Une série de six assiettes en porcelaine avec une décoration de scènes provenant de l’histoire du Roi Arthur. Dans leur emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519
    Filip Staes

    “Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.

    “Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.
    No longer available
    Dim. 23 x 15,5 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #90

    Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van vogeltjes van email gezet op grijze parels.

    Broche en or jaune 18 ct en forme de petits oiseaux en émail et sertie de perles grises.
    No longer available
    Dim. 15,61 g
    Estimate: € 650 / 750
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More