Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.

Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.

Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2111170243.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #243
Estimate: € 220 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #347

    Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #87

    Een paar balustervaasjes en een kommetje van cloisonné op geel koper, waarbij de eerste met draken in het decor.

    Paire de petits vases balustres et un bol en cloisonné sur cuivre jaune, les premiers décorés de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #48
    Slack & Brownlow, Manchester

    Een aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.

    Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #348

    Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met lang-levenstekens in het decor.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche orné de symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #368

    Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #288

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 170 / 250
  • #253

    Een paar kommen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande personages en vleermuizen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de plats en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages et chauve-souris. Portent une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #83

    Twee verschillende dekseldoosjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux petites boîtes différentes en porcelaine de Chine polychrome. Marque sous les bases.
    No longer available
    Dim. b: 17 & 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #177

    Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha en bois polychrome. Travail thaï.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #77
    Auguste Moulin & Cie.

    Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardwerk. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #341

    Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.

    Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #33

    Een lot van zeven borden van blauw-wit en meerkleurig aardewerk, waaronder Delft, Straatsburg en Rouen. XIXe en XXe eeuw.

    Un lot de sept assiettes en faïence blanche et bleue - Delft, Rouen et Strasbourg. XIXième siècle et XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #402

    Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.

    Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #247

    Een paar kraagvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à col en porcelaine chinoise avec décor de pivoines. Portent une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #17

    Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.

    Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97

    Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.

    Rumtopf en faïence brune. Barvaux.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #63
    Henriot, Quimper

    Een dienblad van meerkleurig aardewerk met een koppel in het decor. Gemerkt.

    Plateau de service en faïence polychrome décoré de deux personnages. Avec marque.
    No longer available
    Dim. b: 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #138

    Een zalfdoosje van Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.

    Boîte à onguent en porcelaine de Satsuma. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #278

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #228

    Een zittende Boeddha van verguld metaal.

    Un Bouddha assis en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #237

    Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.

    Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.
    No longer available
    Dim. h: 33 Ø: 32 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #387

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.

    Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #67

    Een schotel van blauw en wit aardewerk met personages en een wapenschild in het decor.

    Plat en faïence bleue et blanche décoré de personnages et d’un écusson.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #328

    Chinese kom van blauw en wit crackleware, met motieven op de buitenkant.

    Un plat en crackleware chinoise bleu et blanc, avec motifs à l'extérieur.
    No longer available
    Dim. ø 29.5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #150

    Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .

    Une bague en platine en forme de fleur sertie de diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,53 g
    Estimate: € 750 / 900
  • #32

    Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.

    Table de salon en chêne à tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    “Compositie”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Shan.

    "Composition". Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #358
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 193 x 280 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #115

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #298

    Set van drie kleinere reiskoffers uit het interbellum.

    Un set de trois valises de l’entre-deux-guerres.
    No longer available
    Dim. 56 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #96

    Een verlengbare tafel met vier tapse poten. Inclusief drie verlengbladen van 55 cm.

    Une table à pieds gaines, avec trois rallonges de 55 cm.
    No longer available
    Dim. l: 188 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #123

    “Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.

    "Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #102

    Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade.

    Paire de tables d’appoint en bois laqué noir ouvrant à un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 78cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #18

    Twee kinderen en een paard. Gekleurd porselein. Gemerkt: C.B. en Danish Design.

    Deux enfants et un cheval. Porcelaine polychrome. Marques : C.B. et Danish Design.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #407

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.

    Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #141
    Val St. Lambert

    Een art deco vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.

    Un vase en cristal taillé, vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 90
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More