#125Een 18 karaats geel en wit gouden omkeerbare halssnoer.
#281Drie borden van Imari-porselein, waarvan er twee een paar vormen.
#334Goebel, Germany“Heavenly angel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.21/II.
#373Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
#232Een bronzen hand in V-teken.
#110Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 28,17 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#199“Vissersboten op een kalme zee bij valavond”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: H.W. Mesdag.
Bateaux de pêche sur une mer calme au crépuscule . Huile sur toile. Porte une signature: H.W. Mesdag.No longer availableDim. 70 x 110 cmEstimate: € 1200 / 2000 -
#323Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.
#262Een vaas op voet van kleurloos kristal, met fijn geslepen motieven.
#366“Gestileerde olifant”. Geschilderd hout. Herstelling aan slurf.
Éléphant stylisé . Bois peint. Réparation à la trompe.No longer availableDim. H. 153 cmEstimate: € 40 / 60