#78
Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.
#63
Een lot penningen, spelden, 2 épinglettekettingen (XIXde eeuw) e.d. Waaronder een jubileumplaquette van Zurich Verzekeringen ontworpen door E. Monti, 950/1000 zilver (280 g). Evenals een lepel en een vork van “Tir National de Belgique”, 800/1000 zilver gemerkt Wolfers, een zilveren stempel in etui (800/1000) en een doos oude muntjes van diverse landen met een metalen spaarpot in de vorm van een huisje.
Lot de jetons y compris une plaque anniversaire de Zurich Assurances dessinée par E. Monti, argent 950/1000 (280 g), ainsi qu'une cuillère et une fourchette du Tir National de Belgique, argent 800/1000 marqué Wolfers, un cachet en argent en étui (800/1000) et une boîte de pièces de monnaie anciennes de divers pays avec une tirelire en métal en forme de maison.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#127
#297
Een paar boekensteunen met wereldbolletje.
Une paire de serre-livres avec globe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#73
Een Afrikaans masker, gemaakt van een schildpadschild en droge grashalmen.
#345
Twee zakhorloges. Eén Roskoff van koper en een andere. Werkende staat.
#302
Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
#238
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
#193
#386
Een armstoel van wit gelakt hout, halfronde rug met spijlen. Jaren 50.
#372Goebel, Germany
#130
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,30 ct.No longer availableDim. 3,84 gEstimate: € 1100 / 1300