#126Philipe Starck by Vitra
Een lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.
#151Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#49
Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. Based on the Empire style.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#179
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen.
#174Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
#101
Een robuuste houten bijzettafel.
#143Val Saint Lambert
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 25/40 -
#117
'Salon of the Governor' Gray leather salon set in 4 parts: 1 x three-seater & 3 x one-seater.No longer availableDim. x3: 240 x 85 & x1: 103 x 85 cmEstimate: € 250/350 -
#112
Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
#61Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
Een Kunstmap door Georges Chabot met een groot aantal fotolitho’s. Ed<.Bestendige Deputatie Oost-Vlaanderen 1983
An art portfolio by Georges Chabot with a large number of photolithographs. Ed. Provincial Council East Flanders 1983.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#123Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Bruin. Ontwerp Louis Kalff 1955.
#8
Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table with brass trim and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100/150