Similar lots by type
-
#746
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol en katoen
Paire de carpettes persanes en laine et coton. Nouées main.No longer availableDim. 180 x 130 & 160 x 98 cmEstimate: € 30/50 -
#376
Een lot van 3 oosters wollen tapijten.
Un lot de trois tapis d’Orient.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#496
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#707Kelardasht
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 160 cmEstimate: € 80/120 -
#456
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met een centraal medaillon en bloemen in het decor. Gesigneerd.
Tapis persan en laine et coton décoré d’un médaillon central et de fleurs. Noué main, signé.No longer availableDim. 196 x 120 cmEstimate: € 60/100 -
#696
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 216 cmEstimate: € 80/120 -
#517
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 220 cmEstimate: € 200/300 -
#756
Een paar handgeknoopte Morikarpetten van wol en katoen, waarbij de tweede gesigneerd.
Deux carpettes Mori en laine et coton. Nouées main dont une signée.No longer availableDim. 176 x 124 & 180 x 124 cmEstimate: € 50/80 -
#660
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 415 x 332 cmEstimate: € 400/600 -
#46
Een lot van drie oosters wollen tapijten.
Trois tapis d’Orient en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#753
Een handgeknoopt wollen Liliankarpetje. We voegen er een wollen Karadjalopertje aan toe.
Une carpette Lilian en laine. Nous ajoutons un couloir Karadja.No longer availableDim. 157 x 108 & 216 x 66 cmEstimate: € 60/100 -
#674
Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 300 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#766
Een lot van drie verschillende Oosterse karpetten. Slijtage.
Lot de trois carpettes d’Orient en laine. Usures.No longer availableDim. 220 x 141 cmEstimate: € 60/100 -
#501
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 490 x 103 cmEstimate: € 80/100 -
#736
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 200/300 -
#776
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 180 x 105 cmEstimate: € 60/80 -
#473
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 175 x 126 cmEstimate: € 40/60 -
#786
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol.
Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 127 x 95 & 155 x 114 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#281
“Ruiter te paard”. Olieverf op gemaroufleerd doek. XVIIIe eeuw.
“Cavalier a cheval”. Huile sur toile marouflée. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 180/240 -
#678
Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, waarvan één met gerestaureerde hals. We voegen er een Chinese balustervaas met een meerkleurig landschapsdecor aan toe.
Quelques vases pansus en porcelaine chinoise, polychrome et décor de personnages, dont un vase avec le cou restauré. Nous ajoutons un vase balustre chinois avec décor paysage polychrome.No longer availableDim. h: 34 & cmEstimate: € 600/1000 -
#421
Een dienblad met sober inlegwerk en versierd met motieven, opgebouwd met vlindervleugels onder glas.
Un plateau sobre avec placage incrusté et motifs, avec des ailes de papillon sous verre.No longer availableDim. 53 x 33 cmEstimate: € 30/40 -
#383
Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motief voor twaalf personen, inclusief vis- en serveerbestek. Enkele stuks manco.
Couvert en métal argenté de style Louis XV pour 12 personnes, y inclus un couvert à poisson et de service. Quelques pièces manquantes.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#316
Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van messing en tin. XXe eeuw.
Une horloge de vestibule à gaine en chêne avec cadran en laiton et étain. XXième siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 120/200 -
#38
Een lot handgeschilderde Russische gelakte doosjes.
Six boîtes laquées russes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#7
Een grote en een kleine glazen stolp met houten sokkel.
Un grand et un plus petit globe au socle en bois.No longer availableDim. h: 50 & 45 cmEstimate: € 40/50 -
#200
Een 18 karaats rooskleurige gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet en or rose 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 13,07 gEstimate: € 3000/3300 -
#327Capodimonte
“Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.
“Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/300 -
#67
“Le panorama de la guerre”. Serie van zeven boeken. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. We voegen er een ingebonden reeks van “La Belgique Coloniale uit 1898 aan toe.
“Le Panorama de la Guerre”. Suite de sept livres. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. Nous ajoutons une série reliée de “La Belgique Coloniale de 1898.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#182Edward MoerenhoutPeriod: 1801 - 1893
“De veehoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 250/350 -
#207Pébé
“Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/120