#306Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
Two side tables with faux marbre tops.No longer availableDim. 46 x 65 x 32 cmEstimate: € 40 / 45 -
#522Een paar messing hallantaarns in kokervorm met telkens 3 lichtpunten.
#458Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
#322Een keramische lamp op sokkel uit de jaren 80 van de vorige eeuw . Groen / zwart met goudkleurige accenten .
A ceramic lamp on stand form the eighties, green and black with gilded details.No longer availableDim. 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#196Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.No longer availableDim. 89 x 130 x 53cmEstimate: € 200 / 280 -
#314Limoges FranceEen porseleinen koffie-en eetservies. Model ‘D’artois’ met handgeschilderd decor met rozen en vergulde accenten. Compleet voor 12 personen. (Deksel suikerpot ontbreekt).
A porcelain coffee and dinner set. Model 'D'artois' with hand-painted decor with roses and gilded accents. Complete for 12 people. (Sugar bowl lid is missing).No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#48Een glazen Art Deco punchbowl met 8 tasjes en scheplepel. Lichte schilfer aan rand van een tasje.
A glass Art Deco punch bowl with 8 cups and ladle. Light flake on the edge of a bag.No longer availableDim. 24 x Ø 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#203SecondoEen bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
#230Een 18 karaats driekleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
An 18 carat tricolor gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.18 ct.No longer availableDim. 8,45 gEstimate: € 500 / 600 -
#285Een Art Deco zilveren brievenopener met ivorine lemmet. In originele etui.
An Art Deco silver letter opener with ivorine blade. In original case.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 35 / 45