#503Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#282Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#336Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
#525Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met naakt en veer”. Een litho op papier. Genummerd onderaan 44/120, gesigneerd buiten de plaat.
“Collage with nude and feather”. A lithograph on paper. Numbered at the bottom 44/120, signed outside the plate.No longer availableDim. 51,5 x 78cmEstimate: € 220 / 280 -
#396Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.No longer availableDim. 73 x 50 x 50cmEstimate: € 180 / 200 -
#644Jan Bosschaert“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
“Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#317Een lot van drie terra cotta olielampjes uit de oudheid.
A lot of three terra cotta oil lamps from antiquity.No longer availableDim. Ø +- 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#460PandoraEen Pandora zilveren armband met 10 bedels.
A Pandora silver bracelet with 10 charms.No longer availableEstimate: € 200 / 240