Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.

Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met beeldenaar van Boudewijn en Fabiola.

A silver necklace with a silver medallion with 50 Belgian Francs depicting Boudewijn and Fabiola.
Dim. 26,90 g 935‰ en 800‰
SKU: 2305230430.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #116

    Een grote koffer van eikenhouten met smeedijzeren monturen met gebogen deksel. XIXde eeuw.

    Big oak chest with cast iron mounts and domed cover; XIXth century.
    No longer available
    Dim. 70 x 125 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #214
    W.O. Johann

    “Mediterraan landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Mediterranean landscape". painting signed WO Johann.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #703

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #705

    Een paar hout gesculpteerde armchairs met gestoffeerde zitting, Luikse makelij. 1940.

    A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats, made in Liège. 1940.
    No longer available
    Dim. 105 x 67 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102
    Arie Herkelman

    “Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Dutch winter scene with ice skaters". Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 49 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #417

    Een lot van 4 Chinese porseleinen borden.

    A lot of 4 Chinese porcelain plates.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #625

    Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .

    A heavy green bowl by Val Saint Lambert from the 1960s.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #3
    Capodimonte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes van cherubijnen met instrumenten. Onderaan gemerkt.

    A lot of 4 Capodimonte figurines of cherubs with instruments. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #694
    Massive

    Twee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.

    Two hanging lamps with glass lampshade, of which 1 with 2 light points and 1 single, design Art Deco in a contemporary version. Marked Massive.
    No longer available
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #403

    Een grote Chinese porseleinen dekselvaas. Famille rose decor.

    A large Chinese porcelain lidded vase. Family rose decor.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #103
    Limousin

    “Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.

    “Hunting scene with antelopes.” Statue of zamak on a green and white marble base.
    No longer available
    Dim. 36, 5 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #335

    Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.

    A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 45 / 55
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More