Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.

Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met beeldenaar van Boudewijn en Fabiola.

A silver necklace with a silver medallion with 50 Belgian Francs depicting Boudewijn and Fabiola.
Dim. 26,90 g 935‰ en 800‰
SKU: 2305230430.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #249
    Paul Tuerlinckx

    “International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “International 51 - In Mechelen.” Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 67 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #624

    Een lot van zes XVIIIde en XIXde eeuwse polychroom houten ornamenten.

    A lot of six 18th and 19th century polychrome wooden ornaments.
    No longer available
    Dim. 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #627

    Een luchtbuks gefabriceerd door J Van Cauwenberg , Anvers , vroeg 20ste eeuws .

    An air rifle manufactured by J Van Cauwenberg, Anvers, early 20th century.
    No longer available
    Dim. l 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #209
    Val Saint Lambert

    Een kristallen glasservies bestaande uit een karaf en 42 glazen. Kleurloos en enkele gekleurde.

    A crystal glass service consisting of a carafe and 42 glasses. Colorless and some colored.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #29
    W.M.F.

    Een verzilverd metalen sigarettendoosje, onderaan gemerkt.

    A silver-plated metal cigarette box, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 5 x 13 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #540

    Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.

    A light brown scarf with light blue and beige decoration.
    No longer available
    Dim. 160 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #155
    Delvaux Bruxelles

    Een vintage lederen Delvaux handtas met stofhoes. Vermoedelijk model Louise.

    A vintage leather Delvaux handbag with dust cover. Presumably model Louise.
    No longer available
    Dim. 30 x 35cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #679

    Een campaign table van notenhout met klapblad en volledig opvouwbaar. Engeland, begin XXste eeuw. (AID 942).

    A campaign table made of walnut wood with folding leaf and fully foldable. England, early XXth century. (AIDS 942).
    No longer available
    Dim. Ø 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #147
    Wolfers Fréres

    Een lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.

    A lot of silver consisting of 6 cutlery boxes, Art-Deco, 96 pieces, Wolfers Fréres, Bruxelles, marked A800 with a total weight of 3900 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1750 / 2250
  • #385

    Een Chinees porseleinen 6-hoekige theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    Chinese porcelain hexagonal teapot with playing figures in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 15 x 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411

    Een bronzen kruis met bergkristal in het midden. Gemerkt 532.

    A bronze cross with rock crystal in the middle. Marked 532.
    No longer available
    Dim. 25 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More