Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.

Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met beeldenaar van Boudewijn en Fabiola.

A silver necklace with a silver medallion with 50 Belgian Francs depicting Boudewijn and Fabiola.
Dim. 26,90 g 935‰ en 800‰
SKU: 2305230430.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #306

    Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .

    Two side tables with faux marbre tops.
    No longer available
    Dim. 46 x 65 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #1
    Henri Emile Adrien Trodoux
    Period: 1815-1881

    Een bronzen beeldje van een patrijs. Onderaan gesigneerd.

    A bronze figurine of a partridge. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 16 x 20cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #522

    Een paar messing hallantaarns in kokervorm met telkens 3 lichtpunten.

    A pair of brass hall lanterns in the shape of a tube, each with 3 light points.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø23cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #458

    Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .

    A Chinese porcelain famille rose vase.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #322

    Een keramische lamp op sokkel uit de jaren 80 van de vorige eeuw . Groen / zwart met goudkleurige accenten .

    A ceramic lamp on stand form the eighties, green and black with gilded details.
    No longer available
    Dim. 152 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #196

    Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.

    A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.
    No longer available
    Dim. 89 x 130 x 53cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #314
    Limoges France

    Een porseleinen koffie-en eetservies. Model ‘D’artois’ met handgeschilderd decor met rozen en vergulde accenten. Compleet voor 12 personen. (Deksel suikerpot ontbreekt).

    A porcelain coffee and dinner set. Model 'D'artois' with hand-painted decor with roses and gilded accents. Complete for 12 people. (Sugar bowl lid is missing).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #48

    Een glazen Art Deco punchbowl met 8 tasjes en scheplepel. Lichte schilfer aan rand van een tasje.

    A glass Art Deco punch bowl with 8 cups and ladle. Light flake on the edge of a bag.
    No longer available
    Dim. 24 x Ø 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #203
    Secondo

    Een bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.

    A bronze sculpture of a bird on a marble base. Signed "Secondo".
    No longer available
    Dim. 36 x 43cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #230

    Een 18 karaats driekleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.

    An 18 carat tricolor gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,45 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #109
    V. Apner

    “Bloemenstilleven met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Flower still life with roses.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 68 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285

    Een Art Deco zilveren brievenopener met ivorine lemmet. In originele etui.

    An Art Deco silver letter opener with ivorine blade. In original case.
    No longer available
    Dim. 24,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More