#455Stefaan SchreelEen metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .
#581Een eironde vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 988, decor 751.
An ovoid stoneware vase, after Catteau.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#158Christofle, ParisEen lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.
#301Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#486KashanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 360 x 249 cmEstimate: € 250 / 320 -
#339Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
#46Een XIXde eeuwse Engelse reissecretaire in wortelnotenfineer.
#530Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een aquamarijn van +- 2 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct. and an aquamarine of +- 2 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 700 / 800 -
#369“Message to Tony. Abstract.” Gemengde techniek op paneel.
“Message to Tony. Abstract." Mixed media on panel.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#614Harrie Sterk“Die edele vrouw” & “De stem van Golgotha”. Twee gesigneerde affiches van Harrie Sterk.
#629Een Chinees porselein blauw vaasje.
A Chinese porcelain powder blue vase.No longer availableDim. 15 x Ø13cmEstimate: € 100 / 120