Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.

Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met beeldenaar van Boudewijn en Fabiola.

A silver necklace with a silver medallion with 50 Belgian Francs depicting Boudewijn and Fabiola.
Dim. 26,90 g 935‰ en 800‰
SKU: 2305230430.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #193

    Een paar houten lampenvoeten in Art Deco stijl.

    A pair of wooden lamp bases in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. 33 x 15cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #388

    Een Chinees cloisonné vaasje op houten sokkel.

    A Chinese cloisonné vase on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #373

    Een paar Chinese blauwe en witte porseleinen gemberpotjes.

    A pair of Chinese blue and white porcelain ginger jars.
    No longer available
    Dim. h: 32 en 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352

    Een eikenhouten kruk.

    An oak stool.
    No longer available
    Dim. 48 x 45 x 26cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #386

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met drakenhoofden in reliëf. Oppervlak met marmeren tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic forms with carved dragon heads. Marble top.
    No longer available
    Dim. 46 x 43cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #44
    Charles Trumper

    “Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “River view with couple in boat.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 42 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #392

    Een lot van 12 niet ingelijste gravures, buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Bart d’Eyckermans, “Moet boven een renaissance landschap” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (zeefdruk, 22/25). ?, “Inflexio” (E.A. 25). H.B. 91, “De Hal” (47/50). Louis ‘74, “Daken”. Edwig 1973, “Nar en monster” (A.P.) en “Stadsscènes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Aankondiging van de Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)

    Lot of 12 unframed engravings, signed and numbered outside the plate. Bart d'Eyckermans, “Must above a renaissance landscape” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (silkscreen, 22/25). ?, “Inflexio” (EA 25). HB 91, “De Hal” (47/50). Louis '74, “Rooftops”. Edwig 1973, “Jester and Monster” (AP) and “City Scenes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Announcement of Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #84

    Een lot van 2, een potloodtekening XVIIIde eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parelmoer, hoog kwalitatief, Parijse school.

    A lot of 2, an 18th century pencil drawing with an amorous couple, French school. Signed "O Vernet". And a shadow portrait on mother-of-pearl, high quality, Parisian school.
    No longer available
    Dim. 21cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #184

    Drie grafische werken: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, ets. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, ets. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, tekening.

    Two etchings and a drawing: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, etching. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, etching. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, drawing.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #22
    Paul Emile Bécat

    Een lot van 4 litho’s op papier met erotisch thema, telkens 3 afbeeldingen, gesigneerd.

    A lot of 4 lithographs on paper with an erotic theme, each with 3 images, signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 59 cm x 4
    Estimate: € 300 / 360
  • #51
    Ansonia Clock Co.

    Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.

    An Art Deco wooden clock, marked Ansonia Company New York.
    No longer available
    Dim. 56 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #642

    Een moderne glazen vaas met gesluierd patroon in de massa.

    A modern glass vase with a veiled pattern in the mass.
    No longer available
    Dim. 23 x Ø15cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More