Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met afgebeeld Boudewijn en Fabiola.

Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met beeldenaar van Boudewijn en Fabiola.

A silver necklace with a silver medallion with 50 Belgian Francs depicting Boudewijn and Fabiola.
Dim. 26,90 g 935‰ en 800‰
SKU: 2305230430.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #503

    Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.

    A large silver-plated metal chandelier with eighteen arms decorated with rams' heads and crystal pendeloques. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #282

    Een spiegel met vergulde lijst.

    A mirror with gilded frame.
    No longer available
    Dim. 54 x 49
    Estimate: € 35 / 45
  • #531

    Een Chinees porseleinen gemberpot met watervogel en plantentafereel in het decor.

    A Chinese porcelain ginger jar with a water bird and plant scene in the decor.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø21cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #571
    Boch Frères Keramis

    Een vaas van steengoed, gemerkt Charles Catteau.

    A stoneware vase, marked Charles Catteau.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #336

    Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.

    English wooden side table with round top and on three legs.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525

    Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.

    A carved wooden sofa with red velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. 80 x 165 x 69cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #479
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Collage met naakt en veer”. Een litho op papier. Genummerd onderaan 44/120, gesigneerd buiten de plaat.

    “Collage with nude and feather”. A lithograph on paper. Numbered at the bottom 44/120, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 51,5 x 78cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #396

    Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.

    A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.
    No longer available
    Dim. 73 x 50 x 50cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #644
    Jan Bosschaert

    “Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.

    “Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.
    No longer available
    Dim. 47,5 x 47,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #264
    Marten Van Der Loo
    Period: 1880-1920

    “Marché aux legumes flamand”. Een ets op papier, buiten de plaat genummerd 6/20, gesigneerd “Marten van der Loo”. Herstelling scheurschade doorheen midden.

    “Marché aux legumes Flamand”. An etching on paper, numbered 6/20 outside the plate, signed "Marten van der Loo". Repair crack damage through the middle.
    No longer available
    Dim. 97 x 77cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317

    Een lot van drie terra cotta olielampjes uit de oudheid.

    A lot of three terra cotta oil lamps from antiquity.
    No longer available
    Dim. Ø +- 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #460
    Pandora

    Een Pandora zilveren armband met 10 bedels.

    A Pandora silver bracelet with 10 charms.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More