#282
Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35/45 -
#27
Een paar olielampen uit koper en aardewerk. Eén blauw en wit (gemonteerd als lamp), de andere polychroom met decor van bloemen. Met satijnglazen lampenglas, en een andere.
A pair of copper and earthenware oil lamps. One blue and white (mounted as a lamp), the other polychrome with floral decor. With satin-glass shade, and another.No longer availableDim. h 52 & 60 cmEstimate: € 50/60 -
#254Stanislas WarniePeriod: 1879-1958
“Vijverzicht in de herfst.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pond view in autumn.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 180/220 -
#21
Een lot diverse XIXde eeuwse prent- en postkaartjes.
#192
Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø79cmEstimate: € 150/200 -
Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
A Mediterranean dishwarmer in earthenware.No longer availableDim. h 11 , diam 20 cmEstimate: € 30/40 -
#435
Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.
#65NATAN
Een vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
#162
Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
#84
Een lot van 2, een potloodtekening XVIIIde eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parelmoer, hoog kwalitatief, Parijse school.
#497
Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.
#69G. Gilson
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Landscape with farm”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 32cmEstimate: € 80/100