#528MuranoEen Murano vaas met diverse kleuren in de massa.
A Murano vase with various colors in the mass.No longer availableDim. 30 x Ø15cmEstimate: € 100 / 150 -
#172Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
#595Een koppel vazen van gevlamd meerkleurig glas , vermoedelijk Verreries de Scialmont. 1 heeft een kleine randschilfer.
A pair of flamed multicolored glass vases, presumably Verreries de Scialmont. 1 has a small edge flake.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#596Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#411Een bronzen kruis met bergkristal in het midden. Gemerkt 532.
A bronze cross with rock crystal in the middle. Marked 532.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#514WiskemannEen lot van verzilverd Art-Deco theeservies waaronder Wiskemann.
A lot of silver plated Art Deco thee service, Wiskemann among others.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469“Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .
#561Een paar Chinees porseleinen sang de boeuf vazen.
A pair of Chinese porcelain sang de boeuf vases.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#235Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#676Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.
#248‘Engel met bloemen.’ Bronzen beeld op marmeren sokkeltje. Draagt handtekening Louis Beataux, Paris. Postuum.
"Angel with flowers." Bronze statue on marble pedestal. Signed Louis Beataux, Paris. Posthumous.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 120 / 180