#553Een paar aardewerken Nanking vazen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
#66Een lederen éénzit, model Chesterfield.
A single leather Chesterfield.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#383Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
#304A. Gudens“Interieur met vrouw.” Kleurengravure, genummerd op 164/300. Buiten de plaat gesigneerd.
“Interior with woman.” Color engraving, numbered 164/300. Signed outside the plate.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#74Pierre HendrixPeriod: °1913“Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#540Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.
#115Prada MilanoEen Prada lederen handtas in taupe kleur met originele stofzak.
A Prada leather handbag in taupe color with original dust bag.No longer availableEstimate: € 440 / 480 -
#486KashanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 360 x 249 cmEstimate: € 250 / 320 -
#484Paul Tuerlinckx“Hoofd van Christus.” Olieverf op doek, op board. Gesigneerd.
#344Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.
#60Een 14 karaats geelgouden trouwring.
A 14 karat yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 150 / 200 -
#503Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
A large silver-plated metal chandelier with eighteen arms decorated with rams' heads and crystal pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 400 / 500