#335Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
A vintage coffee table marked J. Belarti.No longer availableDim. 40 x 108 x 47cmEstimate: € 100 / 120 -
#128Een zilveren dienblad, omstreeks 1900 uit Wenen, Keuren van Oostenrijk-Hongarije met makersmerk FR. 800‰.
A silver tray, circa 1900 from Vienna, Austro-Hungary hallmark with maker's mark FR. 800‰.No longer availableDim. 49 x 40 cm 1325 gEstimate: € 600 / 800 -
#318Willy VandersteenEen lot van 18 strips van Suske en Wiske. Waaronder vijf eerste drukken: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”
A lot of 18 comics from Suske en Wiske. Including five first editions: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#68HergéLes Avontures de Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Crabe aux Pinces d'Or”. hardcover. Ed. Casterman 1954. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#304A. Gudens“Interieur met vrouw.” Kleurengravure, genummerd op 164/300. Buiten de plaat gesigneerd.
“Interior with woman.” Color engraving, numbered 164/300. Signed outside the plate.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#323Een ceramische vide-poche met olifant. Jaren ‘30.
A ceramic vide-poche with an elephant. The 30's.No longer availableDim. 14 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#305Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
#315CLJ SestleEen Art-Deco stijl lampje van een kindje gemerkt CLJ Sestle met een bal in glaspasta gemerkt France.
An Art-Deco style lamp of a child marked CLJ Sestle with a ball in glass paste marked France.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 45 / 55