#114
“Schepen op woelige zee.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Jan HB Koekoek’.
“Navires sur une mer turbulente.” Huile sur toile. Signée 'Jan HB Koekoek'.No longer availableDim. 72 x 91 cmEstimate: € 200/240 -
#378
Deux vases en faïence différents. Années 1960. Le plus haut avec un très petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 30/40 -
#562
Drie langgerekte eironde designvazen van mineraal.
Drie vases ovales allongés en minéraux.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 75/100 -
#569
Een designvaas van rood Muranoglas.
#25
Een vis van wit geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
#155Daum, France
Een kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.
#53Weimarer Porzellanmanufaktur
Twee vazen van kobaltblauw porselein met verguld decor. Onderaan gemerkt.
Deux vases en porcelaine bleu cobalt à décor doré. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 60/80 -
#627Robert Picault
Een fruitschaal van geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Une coupe à fruits en terre vernissée. Signée en bas.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#104Van Hoecke
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
“Vissershaven”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 100/150 -
#388
Een verguld houten beeldje van een vrouwenfiguur. Thailand.
#383
“Zittende vrouw”. Beeldje.
“Femme assise”. Figurine.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 35/45 -
#373
Houten beeldje van een vrouwenfiguur. Indisch werk. Op een stenen sokkel.
Figurine en bois représentant une figure féminine. Travail indien. Sur un socle en pierre.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 50/80