#780Een lot van zeven diverse parfumflacons waarvan enkele nog met inhoud. O.a. “Zaïm” Charles Faÿ, “Samsara” Guerlain, enz. We voegen er een pillendoosje aan toe.
#47Een spaarpot van meerkleurig plaaster in de vorm van een missienegertje.
#698Een ronde presenteerschotel met kevers en drieëntwintig vlinders. Braziliaans werk.
#237Steky model III, vintage spy camera met Stekinar Anastigmat 1:3.5 / 25mm lens. Met bijpassend lederen foedraal.
Steky modèle III, vintage spy camera avec Stekinar Anastigmat 1:3.5 / 25mm lentille. Dans son petit étui en cuir brun.No longer availableDim. H 6,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
Une bouteille en opaline en forme d’une colonne surmontée de Christophe Colomb. D’après le monument à Barcelone.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60
#738“Battle of the Bulge” en “1944-1945, De Slag van de Ardennen in Beelde”. Twee boeken met betrekking tot de Slag om de Ardennen.
#556Een garderobe van mahoniehoutfineer in empirestijl, versierd met vier zuiltjes en bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Garde-robe en placage d’acajou de style Empire. Ornée de quatre colonnettes aux montures en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. 180 x 165 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#264Irma Van Zuylen“Kinderen in een bloementuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Enfants dans un jardin fleuri”. Huile sur toile. Signée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#37Een tuinbeeld van zink in de vorm van een dame naar een werk van Henri Ple.
Sculpture de jardin en zinc représentant une femme d’après Henri Ple.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#452“Naakt koppel”. Olieverf op doek. Russische school.
“Couple nu”. Huile sur toile. Ecole russe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
No longer available -
#6Een antiek handgeknoopt Meshedtapijt. Slijtage.
Tapis Meched ancien en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 190 x 143 cmEstimate: € 30 / 50 -
#131Een inktpot van meerkleurig aardewerk en brons in art-nouveaustijl.
buffet en chêne sculpté de style baroque ouvrant à deux fois deux portes.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200 / 240 -
#414“Dorpje”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Petit village”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 44 cmEstimate: € 60 / 100